Jesteś idealna kiedy jesteś sobą!: Patrizia Aryton rezygnuje z modelek w nowej kampanii

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Jesteś idealna kiedy jesteś sobą!: Patrizia Aryton rezygnuje z modelek w nowej kampanii

Polska firma Patrizia Aryton zaprezentowała nową kampanię na sezon wiosna-lato 2020 z kobietami, które inspirują markę z Kaszub. Wszystkie niezwykle ciekawe, pełne zaangażowania oraz pasji, stanowiące inspirację dla innych.

Od początku działalności rodzinnej marki premium Patrizia Aryton to kobieta była najważniejsza. Od klientki, przez zdolne krawcowe, aż po zespół projektowy z założycielką Danutą Cierocką na czele. Z biegiem lat do działu odpowiedzialnego za kolekcje dołączyła córka, Patrycja Cierocka-Szumichora, która pełni rolę dyrektor kreatywnej. Wraz z nią pojawiło się sporo zmian i pomysłów, które wprowadzane są po dziś dzień z zachowaniem filozofii marki opartej na pięknie widzianym holistycznie. Efektem tej filozofii jest najnowsza kampania marki realizowana pod ważnym hasłem „Jesteś idealna, kiedy jesteś sobą”, w której wzięło udział 11 inspirujących kobiet z Polski.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Świadome własnej wartości, spełnione z bagażem doświadczeń celebrują codzienność z podniesioną głową. Stały się inspiracją dla kolekcji ubrań Patrizia Aryton na sezon wiosna-lato 2020, która podkreśla cechy charakteru oraz piękno klientek, zarówno to wewnętrzne jak i zewnętrzne.

Do kampanii Patrizia Aryton na wiosnę-lato 2020 zaproszenie przyjęły: Ilona Adamską, Emilia Bartosiewicz-Brożyna, Angelika Chrapkiewicz-Gądek, Marta Klepka, Jagoda Kościk, Aneta Łanocha, Joanna Parafianowicz, Aneta Pondo, Dorota Raczkiewicz, Natalia Wodyńska-Stosik, i Sylwia Zarzycka.

W pierwszej odsłonie kampanii poznamy 5 bohaterek prezentujących kolekcję wiosenną, projekty zimowe zaprezentują kolejne uczestniczki sesji. Ich wizerunki będą sukcesywnie pokazywane na kanałach internetowych marki Patrizia Aryton oraz w salonach firmowych na terenie Polski.

Emilia Bartosiewicz-Brożyna

Założycielka i Prezes Lady Business Club, ogólnopolskiej społeczności kobiet biznesu. Redaktor naczelna portalu biznesowego LadyBusiness.pl Pomysłodawczyni plebiscytu dla kobiet biznesu Lady Business Awards. Tworzy strategie PR i prowadzi konsultacje z zakresu spójnej i autentycznej komunikacji marki w sieci oraz tworzenia profesjonalnych profili publicznych. W wolnych chwilach amatorsko projektuje wnętrza, układa kompozycje z kwiatów i szyje na maszynie. Zna język angielski i francuski. Kocha podróże, marzy o niezwykłej wyprawie do Indii, Chin i Japonii. Mama Heleny i Apolonii.

Dorota Raczkiewicz

Na codzień mieszka w Poznaniu. Prezes Fundacji Dar Szpiku, szefowa Drużyny Szpiku wspierającej chorych na nowotwory i ich rodziny. Mama czwórki dzieci. Była dziennikarka telewizyjna. Za swoją pracę charytatywną została odznaczona Srebrnym Krzyżem Zasługi przez prezydenta Bronisława Komorowskiego. Prywatnie kocha wędrówki po górach.

Jagoda Kościk

Życiowo związana z Sopotem. Założycielka dziecięcego teatru muzycznego Baabus Musicalis, wokalistka, muzyk, działaczka społeczna, artystka. Jest twórcą ICTF SOPOT Międzynarodowego festiwalu Teatrów Dziecięcych. Od prawie 15 lat pracuje z dziećmi i młodzieżą. Ukończyła Akademię Muzyczną w Gdańsku na wydziale wokalistyki jazzowej. W roku 2019 pod pseudonimem Jagoda Jagson nagrała i wydała płytę „Zima B”.

Aneta Łanocha

Wraz z mężem i synem mieszka we Wrocławiu. Prowadzi biuro nieruchomości Patio. W wieku 13 lat zachorowała na anoreksję, z którą całkowicie poradziła sobie 7 lat temu dzięki technice uwalniania emocji dr Davida R. Hawkinsa. Obecnie codziennie zajmuje się rozwojem świadomości i uwalnianiem emocji, pomaga też kobietom cierpiącym na anoreksję. Uwielbia sport, górskie wędrówki i dobrą kawę..

Aneta Pondo

Założycielka i redaktor naczelna magazynu Miasto Kobiet, który ukazuje się w Krakowie od 2004 roku. Założyła też Klub Miasta Kobiet, czyli cykl spotkań dla kobiet z inspirującymi gośćmi oraz Fundację Miasto Kobiet, wspierającą kobiety w odkrywaniu ich potencjału. Organizuje i prowadzi spotkania, warsztaty i konferencje. Współorganizuje kobiece wyprawy rozwojowe. Pisze książki własne oraz jako ghostwriter. Zdobyła złoty medal w Indywidualnych Mistrzostwach Polski juniorek w szachach. Ćwiczy jogę, medytuje i maluje.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij