#KoronaCizGłowyNieSpadnie: Znani influencerzy angażują się akcję zachęcającą do pozostania w domu

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
#KoronaCizGłowyNieSpadnie: Znani influencerzy angażują się akcję zachęcającą do pozostania w domu

Już ponad 60 topowych influencerów zaangażowało się w akcję #KoronaCizGłowyNieSpadnie, zainicjowaną przez grupę LTTM. Jej celem jest zachęcanie wszystkich do samoizolacji i stosowania odpowiednich środków prewencyjnych w związku z ogłoszonym stanem pandemii.

Twórcy internetowi publikują filmy na YouTubie oraz posty w mediach społecznościowych (Instagram, Facebook, Tik Tok), w których przede wszystkim zachęcają swoich widzów do zostania w domu i ograniczenia kontaktów z innymi osobami, tłumacząc, że to jedyny skuteczny sposób na ograniczanie rozprzestrzeniania się wirusa oraz zabezpieczenie siebie i bliskich. W akcję zaangażowali się topowi influencerzy z różnych kategorii tematycznych, między innymi: Blowek, Dominik Rupiński, Sheo, Ziemniak, Malwina Bakalarz, Rafał Gębura, Farell, Remigiusz Maciaszek, AdBuster i wielu innych. Lista youtuberów wciąż się wydłuża. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Do akcji spontanicznie dołączają również różni celebryci i dziennikarze – na swoich profilach w mediach społecznościowych akcję wspiera m.in. Doda. Z prośbami o pomoc do youtuberów, edukowanie i rozprzestrzenianie rzetelnych informacji wśród swoich widzów zwrócili się też Kancelaria Premiera, Ministerstwo Edukacji czy Ministerstwo Cyfryzacji. Pierwszymi efektami tej współpracy był m.in. wywiad Blowka z Premierem Morawieckim.

Oprócz zaangażowania influencerów, w ramach akcji LTTM przygotował specjalną nakładkę na zdjęcie profilowe na Facebooku, naklejki i filtry na Instagramowe Stories oraz pakiet materiałów informacyjnych na temat profilaktyki, skutecznej samoizolacji i możliwościach pomocy innym. Dzięki temu absolutnie każdy może wziąć udział w akcji #KoronaCizGłowyNieSpadnie i edukować o potrzebie pozostania w domach – do czego LTTM zaprasza i zachęca.

Wszyscy twórcy biorący udział w akcji publikują swoje materiały pro bono. Akcję wspiera YouTube

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij