Super-Pharm wprowadza czat z farmaceutą

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Super-Pharm wprowadza czat z farmaceutą

W trosce o ochronę zdrowia klientów i pracowników sieć handlowa Super-Pharm uruchomiła na stronie internetowej www.superpharm.pl nową opcję – czat z farmaceutą. Dzięki tej funkcji, w zaledwie kilka minut, klienci Super-Pharm będą mogli uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące opieki farmaceutycznej.

Czat z farmaceutą to nowa funkcjonalność dostępna na stronie internetowej www.superpharm.pl, która została uruchomiana w celu poszerzenia możliwości kontaktu klientów z pracownikami Super-Pharm, ale też odciążenia infolinii, działającej obecnie w trybie alarmowym zgodnie z wytycznymi. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zadaniem farmaceuty, który będzie do dyspozycji na czacie Super-Pharm - jest udzielanie odpowiedzi w kilka minut na pytania z zakresu:

  • podstawowej opieki farmaceutycznej;
  • dostępności leków w placówkach Super-Pharm;
  • sposobu funkcjonowania placówek Super-Pharm (bieżące godziny otwarcia, ewentualne zmiany, etc.);
  • prewencji i działania w przypadku podejrzenia zachorowania na COVID19 (zgodnie z oficjalnymi wytycznymi Ministerstwa Zdrowia).

Wystarczy wejść na stronę www.superpharm.pl i kliknąć w ikonę czatu, która znajduje się w prawym dolnym rogu. Po otwarciu okienka wiadomości wyświetlają się obecnie dostępni farmaceuci oraz pole umożliwiające napisanie tekstu i załączenie pliku – na przykład skanu recepty. Czat z farmaceutą ma też opcję Intercom Messenger. 

Marka zachęca do korzystania z nowego udogodnienia. Farmaceuci Super-Pharm pozostają do dyspozycji klientów za pośrednictwem czatu w godzinach 9-17.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij