Portal PAPAYA.ROCKS, razem z fotografem Robertem Ceranowiczem, przygotowują zaangażowany społecznie cykl minireportaży „Daleko w domu”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Portal PAPAYA.ROCKS, razem z fotografem Robertem Ceranowiczem, przygotowują zaangażowany społecznie cykl minireportaży „Daleko w domu”

Cykl codziennych publikacji to reakcja portalu PAPAYA.ROCKS na nadzwyczajne okoliczności, z którymi wszyscy się dziś mierzymy. Sklepy, ulice, teatry, bary, kina w związku ze światową pandemią opustoszały. Życie społeczne zamarło. Wielu ludzi przeniosło swoje zawodowe obowiązki do domów.

Fotograf Robert Ceranowicz będzie relacjonował sceny z ich życia z zachowaniem dystansu, nie wchodząc bezpośrednio w ich przestrzeń. Redaktorka PAPAYA.ROCKS, Magdalena Czubaszek, przeprowadzi z bohaterami cyklu telefoniczne rozmowy i przybliży ich punkt widzenia na bieżącą sytuację. Projekt ma na celu oswojenie zjawiska, zwiększenie świadomości zagrożeń i promowanie odpowiedzialnych postaw społecznych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Na PAPAYA.ROCKS można znaleźć treści filmowe, newsy, reportaże, opinie i trendy. Nie brakuje też dłuższych, szczegółowych artykułów, wywiadów z twórcami z całego świata, podcastów, fascynującej kultury i sztuki, wiecznie zaskakującej technologii i innych zjawisk – wszystkiego, co może inspirować i motywować do działania. Portal oferuje także jasno wydzieloną przestrzeń dla marek oraz stworzonych przez redakcję i producentów reklamowych treści sponsorowanych. Wydawcą portalu jest dom produkcyjny Papaya Films.

Robert Ceranowicz wielokrotnie fotografował kulturę ulicy i sporty ekstremalne. Pasję przekuł w karierę zawodową dzięki współpracy z EMI Music Poland. Jest autorem sesji okładkowych dla takich artystów jak Vienio i Pele, Fu, Sidney Polak czy T.Love. Zdobył bezcenne doświadczenie pracując przez lata dla Mather Communications, Saatchi & Saatchi IS czy BBDO. Od ponad dekady współpracuje z magazynami modowymi i lifestylowymi. Równolegle podróżuje i rozwija autorskie projekty – w ramach serii „W Drodze” fotografuje naturę i szuka piękna w ludziach, których spotyka w dalekich zakątkach świata. Ceranowicz jest reprezentowany przez Papaya Films.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij