Łomża w nowej komunikacji z humorem podkreśla jakość i regionalny charakter

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Łomża w nowej komunikacji z humorem podkreśla jakość i regionalny charakter

Marka Łomża (Van Pur S.A.) rozpoczyna kampanię reklamową pod hasłem „Łomża. Znani z piwa”. W nowej kampanii marka przypomina o swoim regionalnym charakterze i wysokiej jakości swoich produktów, która się z tym wiąże.

W drugiej połowie roku konsumenci zobaczą kolejną odsłonę zabawnego spotu reklamowego marki. W tym czasie będą też trwały intensywne działania w kanałach digital ze szczególnym uwzględnieniem mediów społecznościowych. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Strategię komunikacji i kreację w kanałach ATL oraz digital stworzyła agencja reklamowa MullenLowe Warsaw. Media kupił i zaplanował dom mediowy MediaCom. Materiały POS opracowała agencja brandingowa InVitro. Kampania potrwa do września.

Piwo Łomża jest jedną z wizytówek miasta i regionu, z czego łomżyński browar jest niezwykle dumny. Chcąc jak najlepiej reprezentować miasto i lokalną społeczność, łomżyńscy piwowarzy stoją na straży najwyższej jakości warzonego piwa. W swoich reklamach marka składa odważną deklarację – nawet gdyby w Łomży miały miejsce najbardziej niezwykłe rzeczy, to i tak piwo będzie wciąż tym, z czego miasto słynie. Choć obietnica marki jest jak najbardziej poważna, reklamy są zrobione w tonie absurdalnego humoru. W pierwszym spocie reklamowym marka opowiada o tym, że nawet gdyby to Łomża, a nie Hollywood była światową stolicą kina, to i tak miasto byłoby najbardziej znane ze swojego piwa. Bo jest aż tak dobre.

Pomimo że łomżyński browar produkuje wiele gatunków piw, Łomża w nowych reklamach promuje swój sztandarowy produkt Łomża Jasne – klasyczny lager warzony według tradycyjnej receptury wykorzystującej tylko trzy składniki – wodę, słód i chmiel.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij