Lidl zachęca do bezpiecznych płatności bezgotówkowych

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Lidl zachęca do bezpiecznych płatności bezgotówkowych

Faza testów funkcjonalności Lidl Pay wśród pracowników i ich rodzin trwa. Wystarczy jedno skanowanie karty, aby skorzystać ze wszystkich rabatów oraz jednocześnie zapłacić za zakupy. Wkrótce rozwiązanie będzie dostępne dla użytkowników w całym kraju.

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną, Lidl Polska jako priorytet stawia sobie bezpieczeństwo pracowników i klientów. Sieć sukcesywnie wprowadza m.in.: specjalne ekrany ochronne wykonane z pleksi przy stanowiskach kasowych, nakleja taśmy utrzymujące odległość pomiędzy osobami stojącymi w kolejce czy skraca godziny otwarcia sklepów. Lidl Polska w komunikatach głosowych w swoich sklepach zachęca także klientów do korzystania z płatności bezgotówkowych zalecanych przez Ministerstwo Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Co więcej, dzięki współpracy z eService od 23 marca br. we wszystkich sklepach Lidl można skorzystać z możliwości płatności zbliżeniowej do 100 zł bez konieczności wpisywania kodu PIN. 

– Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić bezpieczeństwo naszym pracownikom i klientom. To nasz priorytet, dlatego zachęcamy klientów do korzystania z płatności bezgotówkowych. Pracujemy także nad funkcjonalnością Lidl Pay, która umożliwi dokonywanie transakcji mobilnych. Już wkrótce klienci będą mogli w łatwy sposób przy pomocy jednego skanowania zapłacić za zakupy oraz skorzystać ze wszystkich rabatów dostępnych dla użytkowników Lidl Plus, oszczędzając przy tym czas oraz wspierając swoje bezpieczeństwo poprzez mniejszą ekspozycję na kontakt z urządzeniami i tym samym wirusy – podkreśla Aleksandra Robaszkiewicz, head of corporate communications Lidl Polska

Płatność Lidl Pay

Lidl Pay to nowa funkcjonalność dedykowana użytkownikom aplikacji Lidl Plus, która pozwala zaoszczędzić czas przy kasie, poprzez dodanie do aplikacji karty płatniczej. W efekcie skanując kartę Lidl Plus czytnikiem w strefie kas, jednocześnie naliczane są rabaty oraz dokonywana jest płatność, wygodnie i szybko. Funkcjonalność ta będzie dostępna tylko dla użytkowników aplikacji Lidl Plus, w sekcji „Mój Portfel”, w zakładce „więcej“, w menu dolnym. Aby z niej skorzystać, dbając o bezpieczeństwo danych bankowych, należy zdefiniować kod PIN lub odcisk palca (touch ID) i następnie dodać kartę płatniczą. Jednocześnie zaznaczamy, że korzystając z Lidl Pay użytkownicy mogą być pewni, że ich dane bankowe są bezpieczne. Funkcjonalność jest zgodna ze standardami bezpieczeństwa płatności PCI.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij