IKEA aktywnie włącza się do akcji #WzywamyPosiłki

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
IKEA aktywnie włącza się do akcji #WzywamyPosiłki

Wspierając inicjatywę #WzywamyPosiłki, pracownicy IKEA Food ruszają z przygotowaniami dań obiadowych dla tych, którzy stoją na straży naszego bezpieczeństwa i zapewniają ochronę przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa.

Zdając sobie sprawę z ogromnego potencjału tkwiącego w IKEA Food, IKEA postanowiła wybrać #WzywamyPosiłki jako partnera operującego w obszarze wsparcia żywnościowego. Jest to ogólnopolska oddolna inicjatywa obywatelska wspierająca personel medyczny w czasie walki z pandemią, łącząca potrzebujących z tymi, którzy chcą nieść pomoc w tych trudnych chwilach. To właśnie dzięki oddaniu i zaangażowaniu służb medycznych możemy czuć się bezpiecznie. To oni opiekują się chorymi, niejednokrotnie narażając własne zdrowie. IKEA dziękuje im za wytężoną pracę i poświęcenie oraz jest gotowa przygotowywać do 1000 posiłków dziennie, czyli około 100 w każdej lokalizacji, w zależności od zgłoszonych potrzeb z poszczególnych instytucji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W menu znajduje się klasyczne danie ze szwedzkimi klopsikami mięsnymi, cieszące się największą popularnością w ofercie. Pierwsze zamówienia IKEA realizuje już od wtorku 24.03 i trafiają one do szpitali, do pogotowia ratunkowego, laboratoriów oraz inspekcji sanitarnych. IKEA planuje pomagać tak długo, jak pozwolą na to przepisy i zarządzenia oraz w granicach na jakie zezwalają. Zdając sobie sprawę z odpowiedzialności jaka obecnie spoczywa na biznesie, IKEA wierzy, że łącząc siły możemy wiele zmienić dla siebie i naszych społeczności lokalnych. W akcję zaangażowali się nie tylko pracownicy, ale również jeden z partnerów biznesowych IKEA Food.

Za wsparcie w dostarczaniu posiłków odpowiadać będzie firma Eurocash Gastronomia.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij