500 tysięcy widzów Studia Tymbark. Rekord wśród kanałów marek w Polsce

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
500 tysięcy widzów Studia Tymbark. Rekord wśród kanałów marek w Polsce

Studio Tymbark, kanał marki Tymbark prowadzony przez agencję TalentMedia (grupa LTTM), przekroczył 500 tysięcy subskrypcji, stając się tym samym największym kanałem marki w Polsce. Każdy z 10 najpopularniejszych odcinków osiągnął już ponad 1 milion wyświetleń.

Kanał na YouTubie jest doskonałym przykładem innowacyjności i liderskości marki Tymbark w komunikacji z młodym konsumentem – czego potwierdzeniem jest zebrana już półmilionowa, lojalna i zaangażowana społeczność fanów brandu. W ramach konsekwentnie realizowanej strategii w ciągu 5 sezonów Studia Tymbark opublikowane zostały 224 filmy, które średnio mają po ponad 285 tysięcy wyświetleń (łącznie aż 64 miliony). W sumie wszystkie odcinki na kanale były już oglądane przez ponad 270 milionów minut, czyli ponad... 513 lat. Cieszą się zarazem świetnym odbiorem widzów – aż 97% interakcji pod filmami jest pozytywna. Materiały Studia Tymbark docierają przede wszystkim do młodych konsumentów, którzy świadomie wybierają nowe formy reklamy, równocześnie coraz bardziej ignorując komunikację telewizyjną czy inne formy komunikacji „push”.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Dzięki obecności marki na YouTube, Tymbark regularnie pojawia się w rankingach ulubionych i najpopularniejszych marek wśród nastolatków w Polsce, wyprzedzając największe globalne firmy z tego sektora. Agencja TalentMedia odpowiada za koncepcję, strategię oraz realizację kanału Studio Tymbark od początku jego istnienia, czyli od 2016 roku.

Na nagrodzonym srebrnym Effie kanale Tymbarku nowe filmy pojawiają się regularnie raz w tygodniu. Występują w nich najbardziej zasięgowi influencerzy – Friz, Blowek i True Beauty wraz z zaproszonymi gośćmi, również znanymi z platformy YouTube lub z mediów tradycyjnych, np. z Viki Gabor. Rozrywkowe formaty branded content przyciągają tysiące widzów, którzy chętnie sięgają po przekaz marki Tymbark.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij