The Spoiler Billboard: Te billboardy ze spoilerami nt. popularnych seriali Netfliksa mają zachęcić do pozostania w domach

The Spoiler Billboard: Te billboardy ze spoilerami nt. popularnych seriali Netfliksa mają zachęcić do pozostania w domach

To kolejny nietypowy pomysł na to, jak zachęcić społeczeństwo do pozostania w swoich domach w związku z pandemią koronawirusa – studenci berlińskiego oddziału Miami Ad School stworzyli billboardy ze spoilerami dotyczącymi popularnych produkcji platformy.

W związku z panującą pandemią koronawirusa marki wpadają na coraz to kreatywniejsze sposoby, by zachęcić społeczeństwo do pozostania w swoich domach. Przykładem tego jest chociażby serwis pornograficzny Pornhub, który oferuje swoim użytkownikom całkowicie darmowe konto premium w zamian za obietnicę, że będzie się przestrzegało zasad kwarantanny domowej.  

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Teraz na ciekawy pomysł wpadli studenci berlińskiego oddziału Miami Ad School, którzy postanowili stworzyć billboardy ze spoilerami dotyczącymi popularnych seriali Netfliksa, takich jak np. „Stranger Things”, „Narcos” czy też „Dom z papieru”. I choć te nośniki reklamowe wyglądają, jak prawdziwe, to nigdy faktycznie nie pojawiły się w przestrzeni miejskiej. Gdyby jednak tak się stało, to z pewnością niektóre osoby, które zbagatelizowały kwestię kwarantanny domowej, szybko by pożałowały ;).

PS

Marki postanowiły wykorzystać siłę swoich przekazów, aby zwrócić uwagę na to, jak ważne jest zachowywanie dystansu społecznego, by uchronić się przed zarażeniem koronawirusem. Przedstawiamy najciekawsze kreacje brandów, które poruszają tę istotną kwestię.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij