Rusza Męskie Granie #wdomu, czyli cykl koncertów transmitowanych z domów artystów

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Rusza Męskie Granie #wdomu, czyli cykl koncertów transmitowanych z domów artystów

Epidemia koronawirusa sprawiła, że czekają nas tygodnie spędzone w domu. Żywiec Męskie Granie wraz z zaprzyjaźnionymi artystami postanowił umilić ten czas, jednocześnie zachęcając do wpłat za pośrednictwem siepomaga.pl na walkę z koronawirusem.

Pierwsze wydarzenie z cyklu „Męskie Granie w domu” odbyło się w niedzielę o godz. 20:30. Dla internetowej publiczności na Onet.pl zagrał zespół Sorry Boys. Zespół opublikował też niedawno teledysk do utworu „Niedziela”, nakręcony w całości online, bez wychodzenia z domu. W sumie transmisję na żywo obejrzało ponad 80 tysięcy widzów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kolejnym artystą, który zagra w najbliższy czwartek 2 kwietnia br. o godz. 20:15, będzie KRÓL. Więcej informacji na temat wydarzenia znajduje się na stronie. 

Transmisje koncertów będą odbywać się 2 razy w tygodniu na kanałach Żywiec Męskie Granie (Facebook, Youtube) oraz na Onet.pl, który został partnerem medialnym. Kolejni artyści będą ogłaszani na dniach. Każdy koncert to także zachęcenie do udziału w zbiórce na siepomaga.pl, do której za pośrednictwem linka na livestreamie może dołączyć każdy.

By zachować wszelkie środki ostrożności koncerty odbywają się w na żywo z domów artystów, przy użyciu najnowszych technologii, umożliwiających brak fizycznego kontaktu pomiędzy artystami i produkcją. Cały cykl koncertów został zorganizowany zdalnie z udziałem marki Żywiec, agencji, domu mediowego i produkcji.

Za ideę i komunikację koncertów odpowiada Feeders Agency wraz z 2012 Agency. Media kupuje Starcom. Za kontakt z artystami odpowiada agencja eventowa Live, a produkcją streamu z domów artystów zajmuje się Grupa ATM. Partnerem mediowym został Onet, a zbiórka na rzecz walki z koronawirusem odbywa się na SiePomaga.pl.

Wkrótce pojawią się informacje o kolejnych koncertach.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij