BrandLab agencją doradztwa komunikacyjnego Unilever Polska

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
BrandLab agencją doradztwa komunikacyjnego Unilever Polska

Do grona klientów BrandLab dołącza Unilever – jeden z wiodących na świecie koncernów sektora FMCG. Od stycznia 2020 roku BrandLab odpowiada za kompleksową obsługę komunikacji korporacyjnej Unilever.

Zakres działań BrandLab obejmuje doradztwo strategiczne w zakresie komunikacji korporacyjnej, prowadzenie biura prasowego oraz utrzymywanie relacji z mediami i partnerami Unilever. Za działania agencji odpowiada zespół komunikacji korporacyjnej.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Unilever jest właścicielem łącznie ponad 400 różnych marek na całym świecie, m.in. Dove, Lipton, Hellmann’s czy Magnum. Trzynaście najbardziej zyskownych marek firmy – tzw. bilion-dollar brands (ang. miliardowa marka) – generuje średnią roczną sprzedaż na poziomie ponad miliard dolarów.

BrandLab jest firmą doradztwa komunikacyjnego od ponad 10 lat realizującą działania komunikacyjne dla polskich i międzynarodowych firm i instytucji z zakresu PR korporacyjnego i produktowego, issue management, komunikacji zewnętrznej oraz wewnętrznej. Partnerzy BrandLab od 20 lat skutecznie realizują kampanie komunikacyjne dla polskich i międzynarodowych firm oraz instytucji w zróżnicowanych obszarach komunikacji, w tym issue management oraz zarządzania w kryzysie i wdrażania działań osłonowych.

BrandLab jest firmą członkowską Polsko-Szwajcarskiej Izby Gospodarczej oraz United Nations Global Compact.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij