#StaySafe: Pizza Hut na czas pandemii koronawirusa przerabia swoje logo

#StaySafe: Pizza Hut na czas pandemii koronawirusa przerabia swoje logo

Pizza Hut dostosowuje logo i działania do obecnej sytuacji. Hasło #StaySafe odzwierciedla bowiem podejście marki na czas społecznej izolacji. Kluczowe są w nim bezpieczeństwo wielbicieli pizzy i pomoc innym.

>>> Jak marki włączają się w walkę z koronawirusem? 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Pizza Hut szybko zareagowała na ryzyko związane z pandemią koronawirusa, wprowadzając szczególne zasady bezpieczeństwa we wszystkich restauracjach zgodne z obowiązującymi obecnie obostrzeniami. Ponadto, firma rozpoczęła także pomoc służbom medycznym, które walczą z wirusem. Chwilę później dołączyła do akcji #WzywamyPosiłki. Do tej pory kilkudziesięciu pracowników restauracji przygotowało i dostarczyło bezdotykowo ponad 3500 posiłków do placówek służby zdrowia w całej Polsce, m.in. w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi, Olsztynie, Krakowie, Szczecinie. Dziennie dowożą i bezkontaktowo pozostawiają do 250 energetycznych zestawów. 

Teraz, aby zademonstrować swoje podejście na czas społecznej izolacji, marka postanowiła nieco przerobić swoje charakterystyczne logo. Nowym logotypem posługuje się m.in. w social mediach. 

Co więcej, AmRest, który jest operatorem Pizza Hut wsparł podopiecznych Banku Żywności w Radomiu. Firma przekazała niemal 3 tys. kilogramów jedzenia m.in. sałatki, sery, jogurty i świeże soki, które trafiły do organizacji partnerskich Banku.

PS

Marki postanowiły wykorzystać siłę swoich przekazów, aby zwrócić uwagę na to, jak ważne jest zachowywanie dystansu społecznego, by uchronić się przed zarażeniem koronawirusem. Przedstawiamy najciekawsze kreacje brandów, które poruszają tę istotną kwestię.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij