Lidl i Biedronka zmieniają model funkcjonowania swoich sklepów – sieci wydłużają godziny pracy

Lidl i Biedronka zmieniają model funkcjonowania swoich sklepów – sieci wydłużają godziny pracy

W związku z nowymi obostrzeniami związanymi ze stanem epidemii wprowadzonymi przez rząd Lidl i Biedronka postanowiły nieco zmienić model funkcjonowania swoich sklepów. Od 2 kwietnia br. obie firmy wydłużają godziny pracy większości swoich marketów – teraz czynne będą w godz. 6:00 – 24:00.

Popularne sieci handlowe reagują na nowe zmiany ogłoszone przez polski rząd w związku z aktualną sytuacją dotyczącą pandemii koronawirusa. Od 2 kwietnia br. markety firmy Biedronka wydłużają godziny otwarcia – będą czynne w godz. 6:00 – 24:00. Podobne zmiany wprowadził Lidl w większości swoich sklepów. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Ponadto, od wtorku 7 kwietnia do piątku 10 kwietnia br. sklepy Biedronki będą czynne przez całą dobę. Zakupy przez 24h zrobimy także w marketach sieci Lidl m.in. w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Gdańsku, Gdyni oraz Poznaniu. Dodatkowo, aby wesprzeć swój zespół, firma rozpoczęła właśnie rekrutację na nowe stanowisko w sklepie o nazwie „pracownik wsparcia sprzedaży”.

PS

Kilka dni temu popularne sieci handlowe postanowiły wprowadzić szereg rozwiązań z myślą o ochronie seniorów, którzy są w grupie podwyższonego ryzyka zakażeniem koronawirusem – są to m.in. specjalne godziny na zakupy oraz pierwszeństwo przy kasie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij