From The Frontline: Grazia uhonorowała brytyjskie lekarki i pielęgniarki walczące z koronawirusem specjalnymi okładkami

From The Frontline: Grazia uhonorowała brytyjskie lekarki i pielęgniarki walczące z koronawirusem specjalnymi okładkami

Redaktorzy brytyjskiej edycji magazynu Grazia postanowili uhonorować lekarki i pielęgniarki, które są na pierwszej linii frontu w codziennej walce z wirusem i umieścili ich wizerunki na okładkach najnowszego wydania czasopisma.

W związku z panującą na całym świecie pandemią miliony pracowników medycznych codziennie ratują życia pacjentów zarażonych wirusem. Niedawno redakcja francuskiej edycji magazynu Elle postanowiła podziękować lekarzom oraz pielęgniarkom za ich walkę z koronawirusem i wypuściła specjalne wydanie czasopisma, które jest jednocześnie przewodnikiem o pracy, kulturze i szkole w czasie pandemii. Teraz na podobny krok zdecydowała się brytyjska Grazia. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Redaktorzy magazynu postanowili bowiem uhonorować lekarki i pielęgniarki, które codziennie są na „pierwszej linii frontu” w walce z wirusem – wizerunki czterech pracownic brytyjskiej służby zdrowia pojawiły się na okładkach najnowszego wydania czasopisma. 

Okładkowe zdjęcia zostały wykonane na parkingach szpitali należących do NHS z zachowaniem należytych środków bezpieczeństwa. Jak przyznali redaktorzy magazynu, była to zarazem najszybsza sesja zdjęciowa, jaka kiedykolwiek została zrealizowana dla magazynu.

PS

Coraz więcej restauracji z całej Polski włącza się w akcje #PosiłekDlaLekarza oraz #GastroPomaga, w ramach których lokale przekazują darmowe posiłki do szpitali, gdzie personel medyczny walczy z pandemią koronawirusa.

PS2

Marki Uber i Free Now również postanowiły włączyć się do walki z koronawirusem i jednocześnie wesprzeć polską służbę zdrowia. Firmy oferują darmowe przejazdy dla pracowników szpitali oraz laboratoriów medycznych.

PS3

Na backlightach AMS w Poznaniu i Warszawie rozpoczęła się kampania społeczna „Dziękujemy Wam #sluzbazdrowia” zorganizowana wspólnie przez AMS oraz drukarnie Labo Print z Poznania i Servcomp z Warszawy.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij