Klienci stacji ORLEN pomagają z VITAY w walce z koronawirusem

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Klienci stacji ORLEN pomagają z VITAY w walce z koronawirusem

​PKN ORLEN rozpoczął akcję charytatywną w ramach programu VITAY, wspierającą placówki zdrowia. Za każde 1000 punktów VITAY przekazane przez użytkowników programu, Fundacja ORLEN przeznaczy 5 zł na potrzeby szpitali jednoimiennych na zakup niezbędnego sprzętu medycznego.

Pomysłodawcami dobroczynnej inicjatywy byli klienci programu lojalnościowego Koncernu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Angażujemy się w walkę na rzecz przeciwdziałania epidemii koronawirusa na wiele sposobów. W tym trudnym czasie wszyscy pokazujemy, że solidarność jest bardzo ważna. Rozumieją to również nasi klienci, o czym świadczy duże zainteresowanie naszą wspólną akcją. Razem możemy zdecydowanie zrobić więcej – mówi Daniel Obajtek, prezes zarządu PKN ORLEN.

To kolejna inicjatywa w ramach programu VITAY, użytkownicy mogą wspomóc ważne cele. Do tej pory klienci mogli, za zebrane w programie lojalnościowym punkty, wybrać z Katalogu Nagród konkretne prezenty charytatywne. Tylko od 2015 r. na te cele przeznaczono ponad 100 milionów punktów VITAY, co umożliwiło wsparcie potrzebujących kwotą ponad 500 tys. zł. Wszystkie inicjatywy zostały wypracowane w porozumieniu z Fundacją ORLEN, która odpowiada za realizację akcji.

W ramach inicjatyw dobroczynnych PKN ORLEN, od 5 lat prowadzona jest również współpraca z firmą Neptis, operatorem największej społeczności kierowców zgromadzonej wokół aplikacji Yanosik. Dzięki niej, 2 razy w roku wspierany jest cel charytatywny, wybrany przez kierowców w drodze głosowania i przy założeniu, że spełnią oni postawione przed nimi zadanie aktywnego propagowania bezpieczeństwa na drogach. W ramach tej akcji co roku przekazywana jest kwota ok. 120 tys. zł.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij