#koncertdlabohaterów: Podczas internetowych koncertów zebrano ponad 4 mln złotych na wsparcie służby zdrowia

#koncertdlabohaterów: Podczas internetowych koncertów zebrano ponad 4 mln złotych na wsparcie służby zdrowia

4 kwietnia br. na platformie Player.pl odbyła się seria internetowych koncertów zorganizowanych w ramach akcji #koncertdlabohaterów. Podczas transmisji na żywo udało się zebrać ponad 4 mln złotych na walkę z pandemią.

Seria koncertów pod hasłem #koncertdlabohaterów zorganizowana była przez platformę Player.pl we współpracy z Fundacją TVN „Nie jesteś sam”. W 5-godzinnym wydarzeniu online nadawanym na żywo wzięło udział wielu popularnych polskich artystów: m.in. Maryla Rodowicz, Roksana Węgiel, Paweł Domagała, Patrycja Markowska czy Kasia Stankiewicz. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Podczas transmisji koncertów zbierane były środki na zakup produktów potrzebnych służbie zdrowia w walce z koronawirusem: kombinezonów, maseczek, gogli, przyłbic, rękawic oraz czepków.

Koncerty rozpoczęły się o godzinie 20:00 – o północy na koncie Fundacji TVN było ponad 3,8 miliona złotych. Jak podali organizatorzy – ponad milion z tej kwoty pochodziło z SMS’ów. 

W momencie zakończenia transmisji licznik zbiórki wskazał ponad cztery miliony złotych, lecz wesprzeć służbę zdrowia można cały czas – więcej informacji znajduje się na facebookowym profilu Fundacji TVN. 

zdjęcie: facebook.com/FundacjaTVN

PS

Po śmierci śp. Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicz użytkownicy Facebooka hojnie przekazywali datki do „ostatniej puszki Pana Prezydenta dla WOŚP” w internetowej zbiórce pieniędzy. Początkowo celem było zebranie 1000 złotych, ostatecznie zaś udało się zebrać prawie 16 mln złotych.

PS2

Influencer marketing naprawdę ma moc. Mamaginekolog stworzyła dwa ebooki, ze sprzedaży których cały dochód miał zostać przeznaczony na konto WOŚP. W dwa dni trwania akcji udało się zebrać 1 milion złotych.

PS3

Burmistrz Helu Mirosław Wądołowski postanowił w niezwykły sposób podziękować służbie zdrowia, która codziennie walczy z koronawirusem – w ramach akcji „Cichy Bohater” zaoferował m.in. lekarzom i pielęgniarkom darmowy wypoczynek nad morzem.

PS4

Coraz więcej restauracji z całej Polski włącza się w akcje #PosiłekDlaLekarza oraz #GastroPomaga, w ramach których lokale przekazują darmowe posiłki do szpitali, gdzie personel medyczny walczy z pandemią koronawirusa.

PS5

Marki Uber i Free Now również postanowiły włączyć się do walki z koronawirusem i jednocześnie wesprzeć polską służbę zdrowia. Firmy oferują darmowe przejazdy dla pracowników szpitali oraz laboratoriów medycznych.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij