Edukacja Eventowa Online – nowa inicjatywa platformy Świat Eventów

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Edukacja Eventowa Online – nowa inicjatywa platformy Świat Eventów

Świat Eventów od lat edukuje branżę eventową organizując liczne szkolenia stacjonarne. W czasie pandemii i odwołanych wydarzeń przenosi edukację do świata online.

W duchu wzajemnego wsparcia i poszerzania wiedzy o eventach powstała na Facebooku grupa – Edukacja Eventowa Online by Nina Żukowska. Inicjatywa narodziła się z myślą o tych, którzy chcą się stale rozwijać i poszerzać swoje horyzonty. Grupa zrzesza nie tylko przedstawicieli agencji eventowych, ale także freelancerów i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z eventami.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wszystko odbywa się wedle ustalonego z góry harmonogramu, w którym znajdują się treści merytoryczne, jak również inspiracje i kreatywne wyzwania.

Niewątpliwie najjaśniejszym punktem grupy „Edukacja Eventowa Online” jest możliwość zdobycia konkretnej, merytorycznej wiedzy zupełnie za darmo. Mini-szkolenia w formie transmisji na żywo prowadzi osobiście założycielka platformy edukacji eventowej Świat Eventów – Nina Żukowska. Tematyka tych wydarzeń na kwiecień obejmuje takie zagadnienia jak: event marketing, content w eventach, brand experience, storytelling czy kreacja.

Pierwszy odbiór tej inicjatywy przerósł oczekiwania samych organizatorów. Odbiorców stale przybywa, a ich zaangażowanie rośnie z każdym kolejnym postem.

– Wiemy, jak bardzo nasza branża odczuwa skutki obecnej sytuacji epidemilogicznej, niemniej jednak każdy z nas wciąż chce się rozwijać. Dlatego grupa zrzeszająca branżę eventową, to również doskonała okazja do wspólnego przetrwania tych trudnych dla wszystkich czasów. Chwila oddechu od informacyjnego szumu i możliwość usystematyzowania wiedzy czy nadrobienia zaległości – mówi Nina Żukowska, założycielka platformy Świat Eventów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij