Komenda Główna Policji wraz z firmą Screen Network ostrzega o pandemii na ekranach digital OOH

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Komenda Główna Policji wraz z firmą Screen Network ostrzega o pandemii na ekranach digital OOH

W związku z wprowadzeniem stanu epidemii w Polsce Komenda Główna Policji wraz z firmą Screen Network uruchomiła specjalną akcję ostrzegawczą na terenie całego kraju. Komenda Główna Policji zaleca pozostanie w domach, przypomina o zakazie zgromadzeń i ostrzega o karach dla osób łamiących przepisy.

W całym kraju obowiązuje stan epidemii, związanej z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2. Komenda Główna Policji przygotowała specjalną akcję ostrzegawczą kierowaną do wszystkich osób przebywających obecnie w przestrzeni publicznej. Policja przypomina o konieczności pozostania w domach, zakazie zgromadzeń oraz o karach dla osób łamiących przepisy porządkowe. Komunikaty ostrzegawcze stale wyświetlane są na sieci 20. tysięcy ekranów digital OOH należących do firmy Screen Network zlokalizowanych między innymi przy najbardziej uczęszczanych drogach, dworcach kolejowych, stacjach paliw i na lotniskach.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Każdego dnia policjanci w całym kraju wspierając służby sanitarne sprawdzają, czy osoby zakwalifikowane do kwarantanny respektują ciążący na nich obowiązek. Niestety nie wszyscy rozumieją powagę sytuacji i narażają na ryzyko inne osoby. Wszyscy ci, którzy nie stosują się do przepisów obowiązujących w związku z epidemią, muszą liczyć się z poważnymi konsekwencjami prawnymi swoich zachowań. Policja kolejny raz apeluje o przestrzeganie wprowadzonych ograniczeń. W obecnej sytuacji, hasło #zostanwdomu ma ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa nas wszystkich. Informacje/komunikaty przekazujemy za pośrednictwem dostępnych kanałów tj. media tradycyjne i nowoczesne – aby dotrzeć do jak największej liczby osób przebywających na terenie RP – powiedział inspektor Mariusz Ciarka, rzecznik prasowy Komendanta Głównego Policji.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij