#BrawadlaWas – polskie media zachęcają do podziękowania służbie zdrowia w nowej akcji

#BrawadlaWas – polskie media zachęcają do podziękowania służbie zdrowia w nowej akcji

Z okazji tegorocznego Światowego Dnia Zdrowia ruszyła akcja #BrawadlaWas zainicjowana przez największe polskie media. Ma ona na celu wyrażenie uznania dla wszystkich pracowników służby zdrowia, którzy stoją na pierwszej linii frontu w walce z koronawirusem.

Codziennie tysiące lekarzy, pielęgniarek, ratowników i farmaceutów walczy o życie wielu pacjentów zarażonych koronawirusem, jednocześnie narażając swoje własne zdrowie. W związku z tegorocznym Światowym Dniem Zdrowia, który wypada 7 kwietnia br., największe światowe media postanowiły zainicjować akcję pod hasłem #BrawadlaWas, by podziękować pracownikom służby zdrowia.  

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W jej ramach media zachęcają, by dzisiaj, 7 kwietnia br., o godzinie 13:00 wyrazić uznanie dla wszystkich medyków zaangażowanych w walkę z koronawirusem, głośno ich oklaskując na własnym balkonie lub w oknie. 

W akcję zaangażowały się takie polskie media, jak m.in. Ringier Axel Springer Polska, Radio ZET, RMF FM, Gazeta Wyborcza, czy TVN Discovery Polska.

PS

4 kwietnia br. na platformie Player.pl odbyła się seria internetowych koncertów zorganizowanych w ramach akcji #koncertdlabohaterów. Podczas transmisji na żywo udało się zebrać ponad 4 mln złotych na walkę z pandemią.

PS2

Burmistrz Helu Mirosław Wądołowski postanowił w niezwykły sposób podziękować służbie zdrowia, która codziennie walczy z koronawirusem – w ramach akcji „Cichy Bohater” zaoferował m.in. lekarzom i pielęgniarkom darmowy wypoczynek nad morzem.

PS3

Coraz więcej restauracji z całej Polski włącza się w akcje #PosiłekDlaLekarza oraz #GastroPomaga, w ramach których lokale przekazują darmowe posiłki do szpitali, gdzie personel medyczny walczy z pandemią koronawirusa.

PS4

Marki Uber i Free Now również postanowiły włączyć się do walki z koronawirusem i jednocześnie wesprzeć polską służbę zdrowia. Firmy oferują darmowe przejazdy dla pracowników szpitali oraz laboratoriów medycznych.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij