Letnie Praktyki Lidla – ostatni dzwonek na aplikację do programu „The Lidl Way To Career”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Letnie Praktyki Lidla – ostatni dzwonek na aplikację do programu „The Lidl Way To Career”

Lidl Polska od kilku lat organizuje autorski program „The Lidl Way To Career”, dający studentom i absolwentom możliwość rozpoczęcia zawodowej kariery w strukturach firmy. Program stażowy potrwa od 1 lipca do 30 września br., a aplikacje można składać już tylko do najbliższej środy, 8 kwietnia.

Tym razem w ramach programu „The Lidl Way To Career” Lidl proponuje 25 różnych stanowisk w działach takich jak controlling, administracja zakupów, zarządzanie akcjami tematycznymi, ekologistka, prawnym, zakupów oraz wielu innych. Na studentów czekają także propozycje w regionalnych biurach firmy Lidl w różnych częściach Polski.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Firma zachęca do wysyłania zgłoszeń wszystkich studentów oraz absolwentów wybranych kierunków, których cechuje pracowitość, ambicja i gotowość do podejmowania wyzwań. Program stażowy trwa 3 miesiące, od 1 lipca do 30 września. W tym czasie stażystom zostanie zapewnione szkolenie początkowe w strukturach sprzedaży i logistyki magazynowej oraz wdrożenie w dziale docelowym i realizacja samodzielnego projektu pod okiem starszego stażem mentora. Osobom, które zakwalifikują się na program stażowy, Lidl oferuje 3300 zł brutto miesięcznie oraz umowę stażową. 

– W Lidlu pragniemy umożliwić studentom i absolwentom zdobywanie nowej wiedzy pod czujnym okiem specjalistów, dlatego stworzyliśmy program The Lidl Way To Career, który realizujemy już od kilku lat. Wiele osób, które zaczynały przygodę z Lidlem w ramach naszych praktyk, dziś tworzy zespół Lidl Polska. Do końca rekrutacji zostało już tylko kilka dni, a wszystkich którzy jeszcze nie wysłali zgłoszenia na nasz letni program stażowy, gorąco zachęcamy do aplikacji i rozpoczęcia swojej zawodowej kariery w strukturach naszej firmy – mówi Aleksandra Robaszkiewicz, head of corporate communication Lidl Polska. 

Rekrutacja dobiega końca już w środę, 8 kwietnia. Spotkania rekrutacyjne zostaną przeprowadzone w bezpiecznych warunkach. 

Więcej szczegółów na: https://kariera.lidl.pl/dla-studenta 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij