Żywiec Męskie Granie #wdomu gromadzi milionową widownię

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Żywiec Męskie Granie #wdomu gromadzi milionową widownię

Żywiec Męskie Granie wraz z zaprzyjaźnionymi artystami postanowił umilić czas kwarantanny, organizując cykl koncertów w domach artystów. Niedzielny koncert Bass Astral x Igo miał ponad milion wyświetleń.

Niedzielny koncert Bass Astral x Igo był jak dotąd najchętniej oglądanym koncertem całego cyklu. W szczytowym momencie transmisję na żywo oglądało wspólnie 120 tysięcy widzów. Po 24 godzinach sumarycznie na wszystkich platformach koncert miał ponad mln wyświetleń. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Poprzednie koncerty w ramach cyklu również cieszyły się dużym zainteresowaniem odbiorców. Transmisję koncertu KRÓLa w szczytowym momencie oglądało 50 tysięcy widzów, a samych wyświetleń było ponad 400 tysięcy. Zespół Sorry Boys również zgromadził przed ekranami w domach kilkudziesięcio-tysięczną widownię. W najbliższy czwartek (9 kwietnia) wystąpi Daria Zawiałow. Na facebookowym evencie do tej pory zapisało się już ponad 50 tysięcy fanów. 

W trakcie każdego z koncertów Żywiec Męskie Granie oraz artyści oprócz dawania ludziom tak potrzebnej w tych czasach rozrywki, zachęcają do wpłat za pośrednictwem siepomaga.pl na wsparcie polskiej służby zdrowia w walce z epidemią koronawirusa. Grupa Żywiec w ramach zbiórki przekazała milion złotych na ten cel.

Za ideę, kreację i komunikację koncertów odpowiadają agencje Feeders Agency, 2012 Agency wraz z agencją Live, odpowiadającą także za kreację artystyczną i produkcję wydarzeń. Media kupuje Starcom, za PR odpowiada agencja Hope, a produkcją streamu z domów artystów zajmuje się Grupa ATM. Zbiórka na rzecz walki z koronawirusem odbywa się na siepomaga.pl.

Transmisję Męskiego Grania #wdomu można oglądać na Facebooku i Youtube Męskiego Grania, na głównej stronie Onet.pl oraz w kanałach społecznościowych grupy Onet (m.in. Onet.pl. Onet Kultura i Plejada). 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij