Andrew Keen gościem czwartej konferencji IntenetBeta

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Andrew Keen gościem czwartej konferencji IntenetBeta

Od 26 do 28 września w Rzeszowie na organizowanej po raz czwarty konferencji InternetBeta pojawią się najgorętsze nazwiska w branży.

Wśród gwiazd wydarzenia będzie m.in. Andrew Keen – autor bestselleru „Kult amatora” oraz książki „Digital vertigo”, amerykański fotograf Bob Carey (TheTutuProject), Chris Speed z Uniwersytetu w Edynburgu, Irena Pereyra oraz Anton Repponen z Fantasy Interactive czy polski poeta i dziennikarz Jarosław Lipszyc.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

O tym, dlaczego crowdsourcingowe projekty wideo zyskują na znaczeniu w komunikacji z konsumentami, opowie Jan Kasprzycki-Rosikoń, dyrektor zarządzający MillionYou.com, pierwszej w Polsce marketingowej platformy crowdsourcingowej. Jednym z prelegentów będzie też 11-letni Krystian Gontarek, twórca projektu GameTeller.net do rekomendacji gier, który zdobył drugą nagrodę jury w Startup Weekend Kraków.

Prelekcje wygłoszą przedstawiciele Google, Spotify, iTraff Technology, Brand24 czy Adtaily.

Atrakcją tegorocznego kongresu będą trzy questy przygotowane przez specjalistów z firmy Planet PR. Zastosowali oni mechanizmy grywalizacji, gier miejskich i marketingu narracyjnego, by ci, którzy podejmą wyzwanie, mogli poznać nieznane oblicze stolicy Podkarpacia.

Organizatorem wydarzenia jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Pomysłodawcą i koordynatorem konferencji jest Mateusz Tułecki. Wśród parterów InternetBeta 2012 są m.in.: Rzeszów – Stolica Innowacji, IAB Polska, HP oraz Empathy – Internet Software House. Więcej informacji na temat konferencji, a także szczegóły dotyczące rejestracji i biletów znajdują się na stronie www.internetbeta.pl.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij