Co i dlaczego klikają ludzie, na których Ci zależy? - “Google Analytics dla marketingowców” Martyny Zastrożnej

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Co i dlaczego klikają ludzie, na których Ci zależy? - “Google Analytics dla marketingowców” Martyny Zastrożnej

Jak wycisnąć 110% z Google Analytics! Praktyczne porady, gotowe rozwiązania - zero lania wody. Ukazała się książka "Google Analytics dla marketingowców" autorstwa Martyny Zastrożnej.

W świecie tradycyjnego, offline’owego marketingu na zbadanie potrzeb, nawyków i przekonań potencjalnych klientów wydaje się krocie. Organizowane są drogie testy, grupy fokusowe i badania ankietowe, które mają pomóc zajrzeć w umysły potencjalnych odbiorców. W końcu kampania reklamowa nie poparta solidną analityczną podbudową jest wielce ryzykowna, prawda?

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W internecie nie musisz uciekać się do tak kosztownych metod – Twoi odbiorcy sami powiedzą Ci, czego potrzebują, w najprostszy i najbardziej wiarygodny sposób - klikając to, co ich interesuje. Dzięki potężnemu, darmowemu narzędziu Google Analytics bez specjalistycznej wiedzy i dużych nakładów czasu możesz znaleźć odpowiedzi na wiele pytań nurtujących marketingowców.

Między słupkami i wierszami tabel kryją się prawdziwe historie internautów, którzy odwiedzili kiedyś Twoją stronę. Śledząc na bieżąco statystyki, możesz w prosty sposób przetestować skuteczność przyjętej strategii, nieustannie podnosić użyteczność witryny i podejmować mądre decyzje biznesowe. Czy to działa? Zapytaj Amazon.com, który całą swoją potęgę zbudował na analizie i testowaniu nowych rozwiązań!

Martyna Zastrożna (teksty autorki opublikowane na łamach NowegoMarketingu), entuzjastka marketingu internetowego i web usability, która z nieskrywaną fascynacją przygląda się tabelkom i wykresom w ukochanym Google Analytics i posiada certyfikaty kwalifikowanego specjalisty Google AdWords oraz Google Analytics IQ przygotowała publikację "Google Analytics dla marketingowców".

Darmowy fragment książki można przeczytać tutaj, informacje można śledzić na fanpage'u: www.facebook.com/analytics.dla.marketingowcow 

Uwaga: NowyMarketing będzie miał kilka egzemplarzy publikacji dla naszych czytelników - szczegóły w newsletterze wysyłanym 22.11.2013 (dołączyć można tu).

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij