GG stworzyło bota, który pomoże ocenić ryzyko zarażenia się koronawirusem

GG stworzyło bota, który pomoże ocenić ryzyko zarażenia się koronawirusem

Komunikator GG udostępnił dla swoich użytkowników bota, który powstał we współpracy z WHO i Ministerstwem Zdrowia. System pomoże ocenić ryzyko zakażenia się wirusem SARS-CoV-2.

W lutym 2019 roku słynny komunikator, który jest na rynku od 2000 roku, przeszedł pewne zmiany – przede wszystkim odświeżona została szata graficzna aplikacji, a także poprawiono niektóre parametry techniczne i wprowadzono nowe funkcjonalności. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Teraz GG poinformowało na swoim blogu o uruchomieniu specjalnego bota, który powstał we współpracy z WHO i Ministerstwem Zdrowia.

Na podstawie udzielonych odpowiedzi system określa wstępne ryzyko zakażenia koronawirusem jako niskie, średnie lub wysokie. Podpowiada również, gdzie zgłosić się po pomoc/

Aby rozpocząć test należy odnaleźć w katalogu publicznym w aplikacji numer 8002 i rozpocząć rozmowę z botem.

Jak jednak uprzedzają przedstawiciele GG – bot nie jest przeznaczony do wiarygodnego diagnozowania zarażenia koronawirusem. Może jedynie pomóc w podjęciu dalszych indywidualnych decyzji.

Co więcej, za pośrednictwem bota użytkownicy mogą też przekazywać darowiznę pieniężną na konto szpitala, który potrzebuje wsparcia.

PS

Wrocławski magistrat przygotował się na liczne pytania mieszkańców miasta w obliczu zagrożenia epidemią. Wdrożył system do automatyzacji komunikacji KODA Bots, w którym chatbot na stronie miasta i fanpage’u na FB ułatwia kontakt z osobami szukającymi sprawdzonych informacji na temat koronawirusa.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij