EcoWipes przekazuje bawełnę

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
EcoWipes przekazuje bawełnę

Wiele firm zaangażowało się w walkę z koronawirusem poprzez wsparcie finansowe lub rzeczowe. Do ich grona dołączył również producentów artykułów kosmetycznych i higienicznych – EcoWipes.

Firma postanowiła wesprzeć społeczność lokalną przekazując włókninę -– 100% bawełnianą oraz bawełnę z lnem, z której na co dzień wytwarzane są suche i nawilżane chusteczki. Z materiału powstają maseczki, szyte przez Hufiec ZHP Nowy Dwór Mazowiecki, które trafiają do Nowodworskiego Centrum Medycznego. Włókninę odebrało również Stowarzyszenie Aktywny, Czysty Nasielsk, firmy Primavega oraz WITTCHEN w Czosnowie, które również pomagają w tym trudnym czasie, szyjąc maseczki ochronne.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Producent nie zapomniał też, o tych którzy borykają się z innymi trudnościami i również potrzebują wsparcia. Do Stowarzyszenia SARCOMA trafiło 500 sztuk produktów higienicznych, które następnie zostaną przekazane do wybranych oddziałów onkologicznych w Warszawie.

EcoWipes to naturalne i biodegradowalne produkty oraz troskliwa technologia produkcji w pełni przyjazna środowisku. Misją przewodnią firmy jest ograniczanie używania produktów z tworzyw sztucznych. Nowoczesne rozwiązania pozwalają na wykorzystanie surowców pochodzących w 100% z recyklingu np. PET z butelek plastikowych.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij