Kingdom Of Universe: kup sobie gwiazdkę z nieba przez Internet

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kingdom Of Universe: kup sobie gwiazdkę z nieba przez Internet

Mariusz Białek, Polak na co dzień mieszkający w Norwegii, uruchomił sklep internetowy Kingdom of Universe - projekt umożliwia zakup ciał niebieskich istniejących poza Układem Słonecznym. Teraz każdy może zostać właścicielem kawałka nieba.

Kingdom Of Universe (www.kingdomofuniverse.com) umożliwia zakup cząstek wszechświata: gwiazd, galaktyk, konstelacji, mgławic, gwiazdozbiorów i wielu innych obiektów znajdujących się poza naszym Układem Słonecznym. Każdy kupujący jako poświadczenie transakcji otrzymuje Certyfikat i Akt Własności ze szczegółami posiadanego obiektu oraz Kodeks Wszechświata. Teraz każdy może stać się właścicielem wybranego kawałka nieba.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Twórcą „kosmicznego” sklepu internetowego jest Mariusz Białek – Polak na co dzień mieszkający w Norwegii, który 06.06.2013, następnie 04.09.2013 na mocy postanowienia norweskiego Sądu otrzymał prawo własności ciemnej materii, ciemnej energii i wszystkich ciał niebieskich we wszechświecie, znanych i jeszcze niepoznanych przez ludzi, z wyjątkiem ciał niebieskich w naszym Układzie Słonecznym. Posiadane przez Mariusza Białka fragmenty kosmosu można już nabyć w sklepie internetowym www.kingdomofuniverse.com. Sprzedaż obiektów niebieskich tak jak prawo własności do nich jest w pełni legalna i posiada moc prawną.

 

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij