Browar Fortuna odbierze piwo niesprzedane w lokalach

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Browar Fortuna odbierze piwo niesprzedane  w lokalach

Browar Fortuna oferuje wsparcie lokalom gastronomicznym, które w trudnym okresie pandemii COVID-19 borykają się z problemami finansowymi. Firma odbiera na swój koszt niesprzedane piwo beczkowe od gastronomów.

W czasie pandemii, na skutek wprowadzonych przez rząd obostrzeń, wiele lokali gastronomicznych wstrzymało działalność i w efekcie pozostało z dużymi zapasami piwa. Wielu restauratorów, gastronomów oraz właścicieli pubów zdecydowała z dnia na dzień o zamknięciu lokali.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zamknięte dla klientów puby to wielka bolączka właścicieli. To nie tylko problem ze sprzedażą, ale także w konsekwencji plany redukcji zatrudnienia personelu w całej branży.

Mając na uwadze trudną sytuację, jako wyraz zrozumienia dla klientów, Browar Fortuna zdecydował, że na własny koszt odbierze niesprzedane piwo.

– Nie jesteśmy dużym browarem z wielkimi budżetami, ale pomoc naszym klientom HoReCa jest dla nas priorytetem. Oferujemy naszym kontrahentom z całej Polski odbiór niesprzedanego piwa beczkowego Browaru Fortuna: Miłosław, Fortuna, Komes i rozliczenie wartości zakupionego towaru. Chcemy w ten sposób zmniejszyć obciążenia lokali i pomóc w ich przetrwaniu na rynku. To czas wzajemnej pomocy, biznes nie jest wyjątkiem. Mamy absolutną świadomość, że musimy się wspierać. Wszystkich nas dotknęła pandemia i musimy współdziałać, bo tylko w ten sposób przetrwany ten trudny czas – mówi Adam Kostrzewa, dyrektor sprzedaży Browaru Fortuna. 

Logistyka odbiorów już się rozpoczęła. Warunki są uzgadniane z właścicielami lokali.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij