Maseczka ochronna w 3 minuty – szybko, bezkosztowo, kreatywnie, skutecznie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Maseczka ochronna w 3 minuty – szybko, bezkosztowo, kreatywnie, skutecznie

Mamy teraz obowiązek zasłaniania nosa i ust poza domem. Chcesz wyjść, nie masz nic do ochrony twarzy? Agencja V&P proponuje zmianę zwykłej kartki A4 w maseczkę ochronną – wystarczą zwykłe materiały biurowe: papier, dwie gumki i zszywacz lub spinacze.

Wystarczą 3 minuty, by z kartki papieru złożyć maskę, za pomocą zszywacza przymocować dwie gumki i wyruszyć np. na niezbędne zakupy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

By ułatwić to zadanie, V&P przygotowało szablon treningowy, który po wydrukowaniu usprawnia proces składania maseczki. Przy jego użyciu nawet osoby, które od wielu lat nie miały do czynienia z pracami ręcznymi, poradzą sobie wyśmienicie. Szablon do pobrania pod linkiem: bit.ly/SzablonViP, a instrukcję z opisem składania krok po kroku znajdziesz tutaj: bit.ly/InstrukcjaViP.

No dobrze, maseczka gotowa, a co z jej skutecznością? Czy możemy bez obaw poruszać się po sklepie? Zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia najważniejsze, by wychodząc z domu, osłonić nos i usta, by m.in. w razie kichnięcia nie rozsiewać zarazków. Sprawdziliśmy więc, na ile papierowa maseczka jest w stanie przed tym uchronić, robiąc tzw. test świecy. Z maseczką na twarzy próbowaliśmy zdmuchnąć świecę i nie udało się, co oznacza, że maseczka działa! Pamiętajmy jednak, że jest to tylko szybkie domowe rozwiązanie, a po każdym użyciu maseczkę trzeba wyrzucić.

Cóż, zawsze można zrobić nową – wystarczą 3 minuty! Sprawdźcie sami.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij