Laboratorium Medyczne Synevo razem z Nieagencją

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Laboratorium Medyczne Synevo razem z Nieagencją

Laboratorium Medyczne Synevo to sieć laboratoriów medycznych obecnych na wielu rynkach Europy. Aktualnie coraz bardziej widoczna w sieci dzięki wdrażanej transformacji cyfrowej. Właśnie w tym obszarze rozpoczęła współpracę z Nieagencją.

Działania związane z rozwojem kanału e-commerce trwają w Synevo już od dłuższego czasu. Firma stale rozwija produkty, które umożliwiają wykonywanie badań w domu, 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Od pewnego czasu wprowadzaliśmy innowacje polegające m.in. na tym, że klient wykonując niektóre badania, nie musi iść do fizycznego punktu pobrań. Dzięki kurierowi oraz jasnym instrukcjom dołączonym do zestawu – Laboratorium przychodzi do niego do domu. Skutecznie wdrożyliśmy również odpowiednie systemy, które umożliwiają aktualnie zakup badań przez internet. Również badania, których nie można wykonać w domu (np. badania krwi) można zamawiać online – co skraca czas spędzany przez pacjenta w placówce Synevo. Te działania procentują dziś: gdy sytuacja stawia przed nami wyzwania związane z pandemią, potrafimy na nie skutecznie reagować – mówi Bartosz Skłodowski, kierownik marketingu Synevo sp. z o.o..

Współpraca z Nieagencją obejmuje m.in. rozwój segmentu e-commerce, szczególnie w zakresie kampanii performance. Efekty działań są widoczne już po kilku tygodniach współpracy.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij