Platige Image zmienia strukturę Działu Reklamy

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Platige Image zmienia strukturę Działu Reklamy

W pierwszym tygodniu kwietnia Platige Image dokonało zmian w strukturze zarządzania Działem Reklamy. Współzarządzającymi działem zostali Paulina Machalica oraz Cezary Albiński, a dotychczasowy dyrektor zarządzający, Janusz Włodarski, pozostał w strukturach spółki na stanowisku doradcy zarządu.

Paulinie Machalicy, nowej head produkcji, będzie podlegać zespół produkcyjny, serwis oraz studio dźwiękowe. Natomiast head of CG, Cezary Albiński, będzie koordynował prace zespołu graficznego.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Paulina Machalica jest związana Platige Image od 2011 roku. Funkcję heada produkcji pełniła już od 2017 r. do marca 2019 r. Wcześniej jako producentka z powodzeniem współtworzyła spoty dla marek polskich i zagranicznych. Ma również na koncie projekty filmowe takie jak „Hiszpanka”, czy animacja „Obyczaje przodków” osadzona w uniwersum gry Apex Legends. Do swoich priorytetów zalicza umocnienie relacji z klientami oraz optymalizację pracy Działu Reklamy zarówno w trakcie wyjątkowej sytuacji związanej z COVID-19, jak również w dalszej przyszłości.

Cezary Albiński, obecny head of CG w Platige Commercial, współpracuje z warszawskim studiem od 2012 roku. W trakcie kariery nadzorował ponad 300 projektów reklamowych w Polsce i za granicą, a jego prace były nagradzane m.in. na festiwalach Golden Drum, KTR czy Social Art. Cezary Albiński ma w planach zaangażowanie Działu Reklamy w prace nad dłuższymi formami wizualnymi oraz dalszy rozwój zaplecza technologicznego.

Dzięki wprowadzeniu systemu maksymalizującego pracę zdalną, warszawskie studio kontynuuje prace nad wszystkimi projektami, pomimo panującej obecnie sytuacji. Jedną z ostatnich produkcji, współtworzoną w całości zdalnie przez Platige Image, jest spot dla marki Captain Jack.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij