Polpharma i blogerka Mądra Babcia ruszyły z akcją #zostanwdomu skierowaną do seniorów

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Polpharma i blogerka Mądra Babcia ruszyły z akcją #zostanwdomu skierowaną do seniorów

Polpharma, producent leku Acard, rozpoczęła akcję „Porady od serca”, w ramach której blogerka Beata Borucka radzi seniorom jak ciekawie i aktywnie wykorzystać czas spędzony w domu, jednocześnie dbając o serce.

Ideą akcji jest pokazanie osobom starszym, że przebywanie w domu może być pretekstem do zrobienia czegoś dobrego dla swojego zdrowia i samopoczucia. Ambasadorką projektu została Beata Borucka – najsłynniejsza babcia polskiego Internetu. Borucka jest założycielką bloga Mądra Babcia, na którym komunikuje się z osobami 50+, a także autorką książek i coachem dorosłych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ramach współpracy Borucka przygotowała cykl związany z troską o zdrowie serca i układ krążenia. Nie zabrakło także treści lifestyle’owych i rozrywkowych. Wpisy publikowane są na dedykowanej podstronie www.madrababcia.pl/poradyodserca i podzielone na trzy sekcje. W pierwszej znajdują się artykuły dotyczące domowej pielęgnacji i kreatywnego spędzania czasu w domowym zaciszu. Druga to seria dedykowanych filmów z prostymi ćwiczeniami wzmacniającymi serce do wykonania bez wychodzenia z domu. Trzecia sekcja to wideo i porady z zakresu dietetyki, kuchni i zdrowego odżywiania. Wpisy będą udostępniane również w mediach społecznościowych Mądrej Babci.

Za koncept i koordynację działań odpowiada agencja The Digitals. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij