Patricjus Ziecik dyrektorem marketingu w Henkel Polska

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Patricjus Ziecik dyrektorem marketingu w Henkel Polska

Patricjus Ziecik został mianowany na stanowisko dyrektora marketingu w dziale Laundry & Home Care (środki do prania i czystości) w polskim oddziale firmy Henkel.

Patricjus Ziecik dołączył do firmy Henkel Polska w 2011 roku jako brand manager. Następnie prawie 3 lata spędził w oddziale firmy w Wiedniu, gdzie pełnił funkcję CEE regional brand & digital managera.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W 2013 r. wrócił do Polski na stanowisko key account & e-commerce managera, po czym awansował obejmując funkcję head of sales key account management group. Kolejnym etapem jego pracy zawodowej w firmie była rola global senior net revenue managera w centrali Henkla w Düsseldorfie. Po dwóch latach wrócił do polskiego oddziału firmy, by objąć stanowisko dyrektora marketingu w dziale Laundry & Home Care. Przed dołączeniem do zespołu Henkla, doświadczenie zdobywał w agencjach St. Stephens i HAVAS w Austrii oraz w firmie MARS w Niemczech. 

Jako dyrektor marketingu Laundry & Home Care Ziecik jest odpowiedzialny za tworzenie i realizację strategii marketingowej i trade marketingowej marek środków do prania i czystości firmy Henkel. Do jego obowiązków należy również planowanie i realizacja budżetu marketingowego, a także poszukiwanie nowych kierunków rozwoju biznesu. Patricjus Ziecik zarządza kilkunastoosobowym zespołem.

Patricjus Ziecik zdobywał wykształcenie z zakresu zarządzania i biznesu międzynarodowego na zagranicznych uczelniach. Jest absolwentem McGill University w Kanadzie, Lancaster University w Wielkiej Brytanii, ESB Business School w Niemczech i NEOMA Business School Reims we Francji. Jest żonaty i ma troje dzieci. 

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij