W kolejnych sześciu miastach zrobisz zakupy w Biedronce przez smartfona

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
W kolejnych sześciu miastach zrobisz zakupy w Biedronce przez smartfona

Płock, Rzeszów, Bydgoszcz, Toruń, Olsztyn i Lublin – w tych miastach już od środy, 22 kwietnia, poprzez aplikację Glovo będzie można kupować produkty z sieci Biedronka w „codziennie niskich cenach”.

Współpraca Biedronki z Glovo daje klientom Biedronki dostęp do szerokiego wyboru produktów spożywczych i kosmetyków z oferty Biedronki już dzięki kilku ruchom po ekranie smartfona. Oferta dostępna przez aplikację bazuje na asortymencie około 1500 produktów najczęściej kupowanych przez klientów Biedronki. Klienci kupią online produkty w tych samych cenach, po których są one aktualnie sprzedawane w sklepach, z zachowaniem wszystkich obowiązujących w tym czasie promocji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zamówienia złożone w sześciu nowych miastach będą obsługiwane w sumie przez 53 sklepy, w których produkty starannie skompletują eksperci sieci, gwarantujący jakość i pełną znajomość asortymentu. Zakupy będą dostarczane przez kurierów Glovo od godz. 10:00 do 22:30, w ciągu godziny od dokonania zamówienia w sposób umożliwiający brak kontaktu osobistego. Jednak w zależności od pory dnia i lokalizacji w okresach większej liczby zamówień czas oczekiwania na dostawę może się nieznacznie wydłużyć.

Cena jednorazowej dostawy oferowanej przez Glovo wynosi 9,99 zł. Nie ma konkretnych limitów wagowych, jednak waga zakupów nie powinna przekraczać fizycznych możliwości dostawcy. Dostępność usługi będzie uzależniona od aktualnej dostępności dostawców w poszczególnych dzielnicach miast objętych zasięgiem funkcjonowania programu.

Aplikacja jest dostępna w sklepach internetowych: Google Play i Apple App Store.

To nie koniec dobrych informacji dla klientów Biedronki i aplikacji Glovo. Sieć Biedronka dodatkowo rozszerza liczbę placówek, które są objęte systemem dostaw w 10 największych miastach. Do listy sklepów obsługujących klientów zamawiających zakupy przez aplikację w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Gdyni i Sopocie doszły kolejne 64 sklepy. W sumie ogólna liczba placówek sieci Biedronka realizujących dostawy e-zakupów w systemie Glovo przekroczyła 200 w 16 polskich miastach. Natomiast klienci robiący zakupy przy użyciu Glovo w Warszawie będą mogli rozpoczynać je już o godz. 8.00. Będą dostarczane tak jak dotychczas do godz. 22.30.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij