Komputronik angażuje się w walkę z koronawirusem

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Komputronik angażuje się w walkę z koronawirusem

Komputronik oraz Komputronik Gaming zostali partnerami ogólnopolskich akcji, których celem jest walka z epidemią. Już wkrótce rozegrany zostanie charytatywny turniej gwiazd w League of Legends, podczas którego zbierane będą środki na wsparcie polskiej służby zdrowia w walce z koronawirusem.

Niedzielny turniej będzie można śledzić na żywo na Twitchu oraz na kanałach społecznościowych zawodników. W akcję zaangażowały się gwiazdy polskiej sceny muzycznej oraz świata e-sportu. W turniej weźmie udział sześć drużyn, a ich kapitanami będą: Żabson, Mata (GOMBAO33), Mateusz Klich, Interleo (hypetalk), Paris Platynov oraz Olszakumpel.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– W szpitalach brakuje podstawowego sprzętu, który chroni personel będący na pierwszej linii – lekarzy, pielęgniarki, ratowników medycznych. Każdy przypadek zakażenia wśród załogi wyłącza od kilku do kilkudziesięciu osób mogących nieść pomoc potrzebującym, co jest ogromnym zagrożeniem dla mocno nadwyrężonego systemu opieki zdrowotnej. Pojawienie się COVID-19 nie sprawiło, że zniknęły inne schorzenia, a kadra medyczna jest potrzebna także tym, którzy nie są zakażeni koronawirusem. Aby zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa wśród pracowników szpitali, chcemy doposażyć ich w niezbędne narzędzia. Bardzo się cieszymy, że razem z Komputronik Gaming możemy zorganizować ten turniej i wspólnie zbierać środki dla medyków można przeczytać w komunikacie organizatorów akcji – mówią organizatorzy akcji. 

Jednocześnie Komputronik zaangażował się także w ogólnopolską akcję „Cała Polska walczy z koronawirusem” w ramach której zbierane są środki na rzecz Fundacji SIEPOMAGA. Uzbierana kwota zostanie w całości przekazana na pomoc szpitalom i medykom w walce z epidemią.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij