Positive Power dla domu maklerskiego HighSky Brokers

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Positive Power dla domu maklerskiego HighSky Brokers

Agencja Positive Power Sp. z o.o. stworzyła wortal HighSky Brokers, innowacyjne narzędzie online, umożliwiające dostęp do systemu zawierania transakcji na rynkach walutowych, towarowych i giełdowych. Stała się również odpowiedzialna za wprowadzenie marki HighSky na rynek zagraniczny.

Cele biznesowe:

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

opracowanie koncepcji, przygotowanie i koordynacja działań w kierunku stworzenia platformy tradingowej, czyli narzędzia online umożliwiającego inwestowanie na rynkach walutowych, towarowych i giełdowych, oprogramowanie i wdrożenie zaawansowanej platformy tradingowej HighSky.com, zintegrowanie HighSky.com z najnowszą na świecie platformą transakcyjną Meta Trader 5.0, co m. in. umożliwi użytkownikom bezpośrednie połączenie ze światowymi giełdami papierów wartościowych.

Cele wizerunkowe:

przygotowanie i koordynacja akcji promocyjnych, które ułatwią wejście marki HighSky Brokers na międzynarodowy rynek.

Głównym zadaniem było wdrożenie usługi dostępu do specjalistycznego systemu zawierania transakcji na rynkach walutowych, towarowych i giełdowych. Stworzona platforma tradingowa HighSky umożliwia prowadzenie rachunku inwestycyjnego online. Każdy użytkownik wortalu ma możliwość założenia rachunku inwestycyjnego w dwóch wariantach – rzeczywistym, umożliwiającym obrót aktywami na rynku oraz demo, pełniącym funkcję edukacyjną.

Serwis został stworzony w dwóch wersjach językowych – czeskiej i angielskiej.

Kompleksowa współpraca z HighSky Brokers opierała się również na opracowaniu koncepcji, przygotowaniu i koordynacji akcji promocyjnych na rynku czeskim. W ramach działań mających na celu wprowadzenie marki HighSky Brokers na rynek międzynarodowy, Positive Power przygotowała i zrealizowała m. in. konkursy inwestycyjne, dzięki którym udało się pozyskać nowych uczestników i przygotować ich do rzeczywistych inwestycji na rynkach finansowych. Oprócz kampanii reklamowych, Positive Power była odpowiedzialna za oprogramowanie, wdrożenie oraz wsparcie techniczne prowadzonych działań.

Efekty

HighSky pozwala śledzić wszystkie rynki z jednej platformy transakcyjnej, testować pomysły inwestycyjne na koncie demo i cieszyć się z inwestycji finansowych przy pełnej automatyzacji samego procesu. Narzędzie już zyskało i nadal zyskuje użytkowników i cieszy się rosnącą popularnością na rynku międzynarodowym.

Swoje zdanie wyraził Krzysztof Kochan, Członek Zarządu HighSky Brokers: 

Jesteśmy zadowoleni z kompleksowej współpracy, a w tym z rozwiązań technologicznych zastosowanych przy realizacji projektu. Jako jedni z pierwszych w krajach Unii Europejskiej umożliwiliśmy swoim klientom zawieranie transakcji w oparciu o platformę MetaTrader 5.0, która oferuje użytkownikom nowe możliwości inwestowania poprzez instrumenty pochodne na rynkach walutowych, towarowych i indeksach giełdowych.  

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij