#KiedyBędzieNormalnie: Artyści dodadzą otuchy czytelnikom Interii

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
#KiedyBędzieNormalnie: Artyści dodadzą otuchy czytelnikom Interii

27 kwietnia br. w Interii ruszyła akcja pod hasłem #KiedyBędzieNormalnie, w ramach której przedstawiciele świata kultury podzielą się z czytelnikami portalu swoimi refleksjami na temat obecnej sytuacji, zdradzą za czym tęsknią, jak radzą sobie ze stresem oraz jakie mają plany na czas po pandemii.

Począwszy od dziś, tj. od poniedziałku 27 kwietnia br. w portalu Interia, w różnych serwisach, będą publikowane krótkie filmy wideo, nagrane przez znane i lubiane osoby z życia publicznego. W nadesłanych materiałach opowiedzą o swoim przeżywaniu czasu kwarantanny oraz o tym, jak trwająca pandemia zmieniła nie tylko ich codzienność, ale i plany na przyszłość.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Wydaje nam się, że Polacy czują powagę sytuacji i konieczność pozostania w domach, ale coraz trudniej im pomieścić frustrację, złość i lęk. Wszyscy mamy poczucie straty czasu, wielu z nas realnie odczuwa utratę dochodów i po prostu obawia się o swoją przyszłość. Chcemy pokazać naszym użytkownikom, że nie są w tej sytuacji osamotnieni. Spotkaliśmy się z bardzo życzliwym przyjęciem pomysłu i sporym odzewem ze strony artystów. Mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się dodać Polakom otuchy – mówi Filip Lenart, dyrektor marketingu i PR w Grupie Interia.pl.

W czasie akcji #KiedyBędzieNormalnie codziennie będą publikowane materiały wideo, każdy z przesłaniem od innej osoby. Pierwsze nagranie z udziałem Mateusza Damięckiego pojawi się w serwisie Kobieta Interia.pl. Jutro swoim przesłaniem z czytelnikami portalu podzieli się Łukasz Orbitowski. W kolejnych zobaczymy m.in. Krystynę Prońko, Jana Wieczorkowskiego, Kubę Sienkiewicza, Roberta Rozmusa, Emiliana Kamińskiego czy Basię Wrońską. Do akcji ciągle dołączają kolejne osoby.

Wszystkie materiały, publikowane w ramach akcji „Kiedy będzie normalnie” będą eksponowane na stronie głównej portalu na płachcie oraz w sekcji „Warto zobaczyć”. Otrzymają także wsparcie w kanałach social media, należących do Grupy Interia.pl 

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij