#maskazycia – nowa akcja drukarni ViperPrint

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
#maskazycia – nowa akcja drukarni ViperPrint

Akcja #maskażycia ma na celu pomagać osobom z pierwszej linii frontu, czyli ratownikom medycznym i osobom, które opiekują się pacjentami na pierwszej linii frontu w walce z koronawirusem.

Akcja #maskazycia to inicjatywa Karoliny Bednarczyk, która założyła na stronie zrzutka.pl/maskazycia zbiórkę pieniędzy, za które chce kupić maski dla pacjentów i przekazać je odpowiednim jednostkom ratowniczym. Karolina to osoba, którą od zawsze wzruszał los potrzebujących i z zapałem oraz zaangażowaniem działa na rzecz innych. Jak sama przyznaje, pomysł na akcję był szybki, a wnioski nasuwały się same. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Akcję postanowiła wesprzeć drukarnia ViperPrint oraz sztab ratownictwa i łączności jak również Okręgowa Izba pielęgniarek i położnych w Częstochowie. Do inicjatywy dołączył także Mateusz Góry #bohaternosimaske.

Dlaczego? Ratownicy i osoby pracujące na Oddziałach Ratunkowych codziennie ratują setki osób, spotykają wielu pacjentów. Mają styczność z chorobami i wirusami, sami mają ochronę (maseczki, rękawiczki, kombinezony), ale chorzy, którymi się zajmują – nie zawsze. Pacjent, który ma osłonięty układ oddechowy maską, zapewnia bezpieczeństwo naszym ratownikom w karetce oraz tym, którzy pomagają na Oddziałach Ratunkowych.

Pomysł wytworzenia samej maski pojawił się w firmie ViperPrint podczas codziennej pracy i potrzeby noszenia masek przez nas wszystkich. Marka stworzyła prototyp, który przeszedł pozytywne testy, jednorazowa kartonowa maska okazała się komfortowym i tanim produktem, a zarazem dostępnym. Wtedy podjęto decyzję o przekazaniu maski potrzebującym, pomysł ten spotkał się z pozytywną opinią ratowników.

Akcję można wesprzeć na tej stronie

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij