Sklepy stacjonarne eobuwie.pl ponownie otwarte

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Sklepy stacjonarne eobuwie.pl ponownie otwarte

Z dniem 4 maja pracę wznawiają galerie handlowe. To oznacza, że klienci będą mogli ponownie odwiedzać wszystkie 22 sklepy stacjonarne eobuwie.pl.

W związku z pandemią koronawirusa galerie handlowe pozostawały zamknięte przez ponad miesiąc. Od 4 maja oficjalnie wracają zakupy stacjonarne. Jak firma przygotowała się do ponownego otwarcia?

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kadra otrzymała niezbędne instrukcje oraz materiały ochronne. Liczba pracowników w sklepie będzie ograniczona, ściśle dostosowana do ilości klientów przebywających w sali sprzedaży w danym dniu. Pracownicy będą obsługiwać w przyłbicach i maseczkach ochronnych.

Sklepy eobuwie.pl to przede wszystkim zakupy zaawansowane technologiczne – w każdym z salonów dla klientów udostępnione są tablety oraz skanery 3D esize.me. Dostępność tych usług również została szczegółowo zabezpieczona.

– Oferujemy naszym klientom kompletną gamę usług, oczywiście z naciskiem na bezpieczeństwo i higienę. Skanery esize.me są dostępne. Po każdym zastosowaniu są dezynfekowane przez pracowników. Podobnie tablety używane przez klientów do przeglądania oferty i składania zamówień. Płyny do dezynfekcji są dostępne przy kasach oraz przy wejściu do sklepów – mówi Konrad Jezierski, dyrektor ds. retail w eobuwie.pl.

Mimo wymagających warunków prowadzenia biznesu w dobie epidemii, eobuwie.pl przeprowadza nowe inicjatywy. Tydzień temu premierę miała kolekcja wiosna/lato 2020, której towarzyszy nowa kampania wizerunkowa oraz nowe rozwiązanie technologicznie – skaner esize.me w aplikacji mobilnej.

– Klientów zachęcamy przede wszystkim do składania zamówień online i odbierania produktów do przymierzenia w wybranym salonie. W związku z ponownym otwarciem przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty. Klienci, podczas zakupów stacjonarnych, otrzymają 20% zniżki na produkty nieprzecenione – kończy K. Jezierski, dyrektor ds. retail w eobuwie.pl.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij