Semahead dla Szlachetnej Paczki

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Semahead dla Szlachetnej Paczki

Agencja Semahead rozpoczęła kampanię akcji Szlachetna Paczka dla Stowarzyszenia WIOSNA, organizatora dobroczynnego projektu działającego od 2000 roku, obecnie w całej Polsce. Semahead jest odpowiedzialna za przygotowanie i realizację całej strategii promocji w Internecie.

Okres listopad-grudzień zawsze cechuje się wzmożoną aktywnością w Stowarzyszeniu, dlatego też właśnie w tym czasie trwa kampania promocyjna organizowana przez Agencję Semahead. Agencja jest odpowiedzialna za zaplanowanie kampanii, realizację działań SEM i SEO, jak też monitoring skuteczności prowadzonych działań. Monitorowany jest Internet, ale także telewizja i jakość współpracy z celebrytami. Co ważne, kampania AdWords została zaplanowana do realizacji zarówno na polskich stronach internetowych, jak i zagranicznych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Oprócz wsparcia Szlachetnej Paczki Semahead pracuje również przy projekcie zachęcającym do przekazania 1% podatku Stowarzyszeniu WIOSNA i Kup Indeks, który pomaga dzieciom z różnego rodzaju trudnościami w osiąganiu coraz lepszych wyników w nauce i tym samym – realizację przyszłych celów życiowych.

- Szlachetna Paczka jest akcją, która idealnie pokazuje, jak mądrze pomagać ludziom. W projekt zaangażowane są dziesiątki tysięcy wolontariuszy z całej Polski! Bardzo się cieszę, że SEMAHEAD jest Przyjacielem i Partnerem Stowarzyszenia WIOSNA. My z całym zespołem poza wsparciem reklamowym sami przygotowujemy Paczkę i pomagamy konkretnej rodzinie w potrzebie. Wszystkich do tego zachęcam: www.szlachetnapaczka.pl Mam nadzieję, że nasza praca przełoży się na wzrost liczby wolontariuszy i rodzin, do których oni docierają – dodaje Kornel Dulęba, dyrektor Semahead, Agencji SEM Grupy INTERIA.PL

Szlachetna Paczka to program zapoczątkowany przez ks. Jacka Stryczka w 2000 roku w Krakowie. Obecnie jest to ogólnopolska akcja, organizowana każdego roku przez Stowarzyszenie WIOSNA. Opiera się na pracy wolontariuszy, którzy wyszukują rodzin potrzebujących konkretnego wsparcia i organizują Szlachetne Paczki mające chociaż częściowo te potrzeby zaspokajać. Dzięki akcji pomoc otrzymało już prawie 250 tysięcy osób, a wszystko dzięki pracy ponad 40 tysięcy wolontariuszy z całego kraju.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij