Managerki i kierowniczki regionalne Molton jako modelki w kampanii marki

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Managerki i kierowniczki regionalne Molton jako modelki w kampanii marki

Polska marka Molton zaprezentowała nową kampanię, w której managerki i kierowniczki z salonów Molton wystąpiły w nowej roli modelek, producentek sesji i makijażystek. Dziewczyny wzięły sprawy w swoje ręce z powodu aktualnych trudności w organizacji klasycznej sesji zdjęciowej.

Nie wszyscy czekają na zmiany, niektórzy biorą sprawy we własne ręce i realizują pomysły zrodzone przy wirtualnej biurowej kawie. Dziewczyny z Molton pokazały nowe talenty. Nie tylko wprowadziły sprzedaż w siedzibie marki na życzenie klientki i porady stylizacyjne przez telefon ale także same zorganizowały sesję.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kierowniczki regionalne wcieliły się w rolę modelek, a po drugiej stronie obiektywu stanęła Marta marketing manager marki. Stylizacje dla każdej z Pań przygotowała Monika sales manager, a wszystko to dopełniła makijażem jedna z kierowniczek – Karolina. W sesji wziął też udział piękny adoptowany niedawno przez Karolinę pies Santos, który nie odstępuje swojej nowej właścicielki na krok.

Dzięki tej inicjatywie pracownice Molton zachęciły klientki marki do bliższego kontaktu. Pokazały, że ubrania przez nie sprzedawane są także przez nie noszone i czują się w nich dobrze oraz, że pasują one każdej kobiecie, nie tylko zawodowym modelkom. Panie są w różnym wieku i każda z nich znalazła w ofercie Moltonzestaw, w którym czuła się piękna i elegancka.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij