Group One partnerem strategicznym dimedic.pl

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Group One partnerem strategicznym dimedic.pl

Group One zostało partnerem strategicznym dimedic.pl w zakresie komunikacji, rekomendacji mediów i działań PR. W działania pro bono dla przychodni telemedycznej zaangażowane są spółki: Value Media, Change Serviceplan/Serviceplan Health oraz Labcon.

Dimedic.pl to przychodnia telemedyczna, która powstała by pomóc Pacjentom i wesprzeć system opieki zdrowotnej w Polsce podczas rozwijającej się epidemii koronawirusa (Sars-CoV-2). Przychodnia Dimedic.pl będzie działać 7 dni w tygodniu przez całą dobę.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Projekt łączy nowoczesną technologię z wiedzą i empatią lekarzy. Wywiad medyczny online w Dimedic.pl odbywa się podobnie jak w tradycyjnym gabinecie lekarskim, tylko wygodniej, a w obecnej sytuacji także bezpieczniej – bez wychodzenia z domu, dlatego jest to najbezpieczniejsze rozwiązanie w obecnej sytuacji – mówi Jola Mazurek, business director Change Serviceplan/Serviceplan Health.

– Stworzyliśmy Dimedic.pl, żeby pomagać. To nasz najważniejszy cel. Chcemy pomóc jak najszybciej pokonać koronawirusa i głęboko wierzę, że jedynym sposobem jest przejście do działania. Stąd pomysł na naszą przychodnię, który wdrażany był w niewiarygodnie tempie. Dzięki Group One, która wsparła nas kompleksowo, była możliwa natychmiastowa komunikacja projektu i co najważniejsze, dotarcie do Pacjentów w całej Polsce – mówi Joanna Barczykowska-Tchorzewska, orezes Dimedic Polska.

Spółki Group One wspierają dimedic.pl w działaniach kampanijnych, prowadzonych w internecie oraz social mediach.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij