Ewolucja mody ulicznej w nowej kolekcji PUMA x The Hundreds

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ewolucja mody ulicznej w nowej kolekcji PUMA x The Hundreds

PUMA łączy siły z legendarną marką streetwearową The Hundreds, prezentując najnowszą kolekcję ubrań, butów i dodatków. Inspirowana transformacją mody ulicznej w ciągu trzech ostatnich dekad linia „The 90s Clique” zawiera mocne elementy graficzne oraz odważne łączenia kolorów.

Duet postawił na cztery trendy, które opanowały lata 90-te – preppy, czyli amerykański luz w połączeniu z elegancją, jock, który nawiązuje do licealnych uniformów, party crew, czyli ubrania, które królowały na koncertach i imprezach oraz 20/20, czyli wszystko co najlepsze we współczesnej modzie w połączeniu z najntisowym sznytem.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wiatrówka w kratę PUMA x The Hundreds najlepiej oddaje klimat lat 90., dzięki luźnemu fasonowi oraz zapinanemu na zamek kołnierzowi. Wersja camo reflective w zestawie z szortami odsłania bardziej współczesną stronę kolekcji. Załoga 20/20 reprezentowana jest przez buty RS-Pure x The Hundreds, które łączą w sobie styl retro z nowoczesnymi rozwiązaniami. Nowa linia zawiera również klasyki PUMA, takie jak Palace Guard, Performer Mid, Clyde i Leadcat, stylem dopasowane do każdej „kliki”.

Do najważniejszej kolekcji akcesoriów należą kapelusz bucket hat, czapkaz daszkiem oraz dwa rodzaje plecaków.

The Hundreds z siedzibą w Kalifornii została założona w 2003 roku przez Bobby’ego Kima i Bena Shenassafara. Jest to klasyczna marka streetwearowa oraz platforma medialna poświęcona globalnej kulturze ulicznej. Ich główna idea, człowiek nad produktem, jest również siłą stojącą za współpracą z PUMA. Dzięki bacznej obserwacji mody na przestrzeli wielu lat, projektanci mieli okazję tworzyć produkty dla konsumentów zarówno kiedyś, jak i dziś.

Kolekcja PUMA x The Hundreds dostępna jest od 7 maja na PUMA.com

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij