Mattel startuje z kampanią, w której przypomina dorosłym, że zabawa nigdy się nie kończy

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Mattel startuje z kampanią, w której przypomina dorosłym, że zabawa nigdy się nie kończy

Firma Mattel dzieli się swoim doświadczeniem na temat dobrej zabawy (w której jest przecież ekspertem!) w najnowszej kampanii Mattel Gry, której hasło przewodnie brzmi „Zabawa nigdy się nie kończy”.

Na potrzeby kampanii powstał spot w całości wyprodukowany w warunkach domowych, w którym wystąpili pracownicy Mattel, influencerzy związani z markami z portfolio Mattel Gry oraz zawodniczka sztuk walki i znana wielbicielka Scrabble Joanna Jędrzejczyk. Każdy z uczestników, samodzielnie i przy użyciu telefonu komórkowego, nagrał to, jak bawi się w domu z dziećmi, partnerem czy rodzeństwem, udowadniając jednocześnie, że zabawa nie jest wyłącznie domeną dzieci, a wspólnie spędzony czas może być najlepszą formą rozrywki, niezależnie od otaczających nas warunków.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– To, co stworzyliśmy, w zasadzie bez większych przygotowań, złożonego scenariusza i profesjonalnego sprzętu, za to z pełnym zaangażowaniem, pokazuje, jak ważne jest poczucie przynależności i wsparcie osób z najbliższego otoczenia. Przekaz jest bardzo prosty: zabawa łączy ludzi! A my w Mattelu pracujemy właśnie po to, aby tę zabawę ludziom dać w każdych okolicznościach i łączyć ich dzięki naszym produktom. Spot powstał w naszych domach, z udziałem naszych pracowników i współpracowników dlatego, że takie mamy teraz warunki. Nie mogliśmy skorzystać z profesjonalnego studia i aktorów, ale dzięki temu udało nam się pokazać prawdziwe emocje faktycznych użytkowników naszych gier – opowiada Agata Maj-Olszewska, brand manager kategorii Mattel Gry.

Spot zwieńczony został globalnym hasłem firmy Mattel „Zabawa nigdy się nie kończy” (ang. „Play is never canceled”), które niesie prosty i uniwersalny przekaz: nie ważne ile macie lat, gdzie jesteście i czym się zajmujecie – kiedy jesteście razem, zabawa nigdy się nie kończy! 

Oprócz 30-sekundowej wersji, która od 7.05.2020 emitowana jest w mediach społecznościowych: na Facebooku, Instagramie i YouTube, powstał także drugi, dłuższy materiał, w całości złożony z ujęć przygotowanych przez pracowników Mattel. Obie wersje spotu dostępne są na kanale YouTube Mattel Po Polsku oraz na stronie grymattel.pl, gdzie znaleźć można także pełne portfolio gier Mattel. Za reżyserię spotu odpowiedzialny był Tomasz Nalewajek, który zdalnie skoordynował pracę wszystkich osób zaangażowanych w domowe nagrania.  Pomysłodawcą projektu oraz realizacją zajęła się agencja Coollective. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij