„Kino z charakterem” – nowy projekt Runmageddonu

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„Kino z charakterem” – nowy projekt Runmageddonu

Runmageddon potwierdza, że z każdą przeszkodą można sobie poradzić, a jej pokonanie może być niezwykle inspirujące. Zapowiada start nowego projektu pt. „Kino z charakterem”, które zapewni Polakom emocje, mocne wrażenia i wspaniałą atmosferę prosto z wygodnego, samochodowego fotela.

– Przeszkody są po to by je pokonywać, a do tego mogą jeszcze inspirować do realizacji nowych projektów. Nie możemy póki co organizować eventów, na które czeka tysiące Polaków, ale możemy zaprosić ich do udziału w nowej, emocjonującej rozrywce – mówi Jaro Bieniecki, założyciel i pomysłodawca najpopularniejszego w Polsce cyklu biegów z przeszkodami Runmageddon.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Runmageddon w dniu 11 maja br. na swoim fanpage’u ogłosił, że startuje z nowym projektem. Proponuje Polakom zupełnie inny wymiar rozrywki, który dostarczy im niezapomnianych emocji. „Kino z charakterem”, bo o nim mowa, to propozycja dla fanów dobrych filmów, mocnych wrażeń, niesamowitej atmosfery i samochodów. -Nasz „Multipleks na kółkach” to najlepsze filmy na wielkich ekranach, w sześciu polskich miastach i możliwość oglądania ich prosto z wygodnych, samochodowych foteli- opowiada Bieniecki. Samochodowe kino by Runmageddon to projekt stworzony na miarę obecnej sytuacji epidemicznej. Wychodzi naprzeciw potrzebom ludzi odważnych, ambitnych, szukających wrażeń i chcących czerpać z życia jeszcze więcej. -Tworząc „Kino z charakterem”, chcemy zapewnić nowe wrażenia, ale w bezpieczny sposób, przy zachowaniu wszystkich wymogów sanitarnych. Jesteśmy w kontakcie z organizacjami, które pomagają nam w tym przedsięwzięciu. Dopracowujemy je szczegółowo, by wkrótce zaprosić Polaków na nasze ekscytujące, filmowe seanse- zapewnia Bieniecki.

Od początku ogłoszenia w Polsce pandemii, Runmageddon nie poprzestaje w swoich działaniach. Mimo iż obostrzenia stanu epidemicznego uniemożliwiają organizację ekstremalnych biegów z przeszkodami, to organizator nie poddaje się, bo w końcu, jak mówi misja Runmageddonu „przeszkody są po to, by je pokonywać”. W marcu organizator ogłosił pierwszą edycję Runmageddonu Solo, czyli wirtualnego biegu, w którym uczestnik ma za zadanie pokonać wybrany dystans biegowy najeżony przeszkodami lub ćwiczeniami. Jego popularność skłoniła go do wystartowania z nową, majową edycją wzbogaconą o kolejne biegowe wyzwania. W trudnym czasie pandemii Runmageddon zorganizował także akcje charytatywne wśród swojej społeczności. Wsparł działania Widzialnej Ręki z Piotrkowa Trybunalskiego oraz przekazał kolorowe buffy do zasłaniania twarzy dla dzieci z domów dziecka.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij