Papaya Films wprowadza tunele do dezynfekcji planów zdjęciowych

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Papaya Films wprowadza tunele do dezynfekcji planów zdjęciowych

Papaya Films wprowadziła innowacyjny sprzęt dezynfekcyjny na wszystkie tradycyjne plany zdjęciowe. Studio zakupiło nowoczesne tunele dezynfekcyjne oraz zamgławiacze.

Sprzęty bazują na zastosowaniu mgiełki składającej się z wody oraz stabilizowanego kwasu podchlorawego, który jest naturalną substancją wytwarzaną w organizmie przez białe krwinki i jedną z najbardziej wirusobójczych substancji znanych na świecie. Do tego jest całkowicie bezpieczny, nietoksyczny dla ludzi i środowiska, hipoalergiczny i w 100% biodegradowalny. Rozpylany podczas dezynfekcji osób oraz sprzętu w tunelu lub przez zamgławiacz przenośny w pomieszczeniach, dociera nawet do trudno dostępnych powierzchni. 10 sekund przebywania w generowanej przez tunel zimnej mgle wystarcza, aby całkowicie odkazić powierzchnie skóry, odzież i buty z ponad 90% patogenów w tym z 99,9% wirusa SARS-CoV-2.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

–Zdrowie ludzi jest i zawsze będzie dla nas priorytetem. Zastosowanie tych dwóch innowacyjnych urządzeń oraz ścisłe przestrzeganie procedur bezpieczeństwa, pozwalają nam dziś zorganizować plan zdjęciowy, który jest odpowiedzialny i bezpieczny – dla ekip produkcyjnych, przedstawicieli agencji, klientów, podwykonawców i współpracowników – mówi Kacper Sawicki, executive producer Papaya Films.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij