Najbardziej szalona kampania rekrutacyjna tej wiosny

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Najbardziej szalona kampania rekrutacyjna tej wiosny

Trwają ostatnie dni dużej rekrutacji do działu kreacji. Agencja Schulz brand friendly uruchomiła z tej okazji kampanię rekrutacyjną obejmującą promocję hipnotycznego wideo w social mediach oraz formaty display na portalach typu kurnik.pl i wykop.pl.

– W maju jak w raju, a w Schulzu... to przekonaj się sam! Krzewimy dobrą nowinę: SCHULZROZKWITA i rekrutuje! Jesteś kreatywnym i pracujesz w branży reklamowej? Porzuć swoją dotychczasową łąkę i dołącz do nas. MAJ* pracę i rozkwitaj razem z nami. Usilnie rozsiewamy wieści o rekrutacji. Rozsiewaj i ty! – zachęcają autorzy kampanii. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Oto nietypowe wideo rekrutacyjne z udziałem zespołu agencji: 

Agencja Schulz brand friendly zatrudniła w ostatnim czasie cztery osoby, planuje zasilić zespół o dodatkowych pięciu specjalistów. Poszukiwani są art directorzy, graphic designerzy oraz copywriterzy. Pracować będą zarówno dla stałych klientów agencji, jak i wspierać dział new business.

– Przemyśleliśmy to. Przeliczyliśmy. Zrobiliśmy przegląd zleceń. Popatrzyliśmy na tą piękną wiosnę z naszych okien w home-officach i zdecydowaliśmy się rozkwitnąć. Porachowaliśmy, że potrzebujemy dodatkowych kreatywnych osób w naszym już prawie 50-osobowym składzie. Chcemy ich zatrudnić sprawnie. Zanim się skończy ta wiosna – komentuje Michał Gajewski, creative group head, Schulz brand friendly.

W kampanii wykorzystano umiejscowienia reklam na Facebooku, Instagramie, LinkedInie, a także w formacie display na portalach typu kurnik.pl i wykop.pl.

Bez szwanku

Schulz skończył pierwszy kwartał z istotnym zyskiem. Profil Klientów, których obsługuje agencja pozwala prowadzić kampanie bez istotnych zmian budżetowych. Są to marki, których kryzys na ten moment istotnie nie dotyka. Dodatkowo agencja wygrała w ostatnim czasie dwa przetargi, które realizuje z drobnymi modyfikacjami. Schulz nie zwolnił żadnego pracownika, pensje pozostały na tym samym poziomie. 

 

 

*- „MAJ” – licentia poetica autora, wg niego forma ciągła od czasownika „mieć”, występująca w zdaniu „MAJ pracę!”, lub równie niepoprawna odmiana cz. „maić” (ozdabiać).

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij