Molecular BBDO rozpoczyna globalny projekt edukacyjno - publicystyczny

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Molecular BBDO rozpoczyna globalny projekt edukacyjno - publicystyczny

Startuje „The Newscatcher by Molecular BBDO”. Jest to nowy kanał komunikacji z rynkiem. Na platformie można znaleźć podcasty, artykuły i raporty na temat przełomowych zjawisk w e-commerce.

Ambicją jest zbudowanie serwisu o światowym zasięgu, który będzie pierwszym miejscem odniesienia dla obecnych i potencjalnych klientów, poszukujących wiedzy z obszaru sprzedaży online i omnichannel.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Baza wiedzy będzie aktualizowana kilkadziesiąt razy w ciągu roku. Współautorzy rozsiani są po kluczowych dla klientów agencji rynkach (m.in. Wielka Brytania, Chiny i Singapur). Prace redakcji koordynowane są przez zespół strategii z Warszawy.

Pierwsze wydanie Newscatchera powstało przy udziale konsultantów zza Wielkiego Muru i było poświęcone fenomenowi chińskiego święta zakupowego Single's Day, które generuje sprzedaż na poziomie wyższym niż łączne wyniki Black Friday i Cyber Monday. Materiał zwraca uwagę na narzędzia e-commerce, które istniały jeszcze przed pandemią COVID-19, a które staną się szczególnie istotne teraz, kiedy znaczenie kanałów e-commercowych rośnie jak nigdy dotąd.

Aktualny numer poświęcony jest pandemii COVID-19 i jej wpływowi na biznes e-commerce. Oprócz podcastu i artykułu, Molecular BBDO przygotował także pogłębiony raport “Living a new normal. E-commerce predictions & recommendations for a post–COVID-19 reality”. Publikacja zawiera wskazówki i biznesowe rekomendacje zarówno do wykorzystania „na już”, jak i w średnio- i długoterminowej perspektywie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij