Justyna Rosa-Miller i Bartłomiej Szołajski dołączają do Advalue

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Justyna Rosa-Miller i Bartłomiej Szołajski dołączają do Advalue

Justyna Rosa-Miller i Bartłomiej Szołajski tworzą seniorski duet kreatywny w agencji Advalue.

W Advalue Rosa-Miller i Szołajski wspólnie pracują dla kluczowych klientów agencji – takich jak Knorr, Dove, Milka, Oreo, Kasia, Pilsner Urquell, Kozel czy Hasbro. Poza tym, oboje angażują się w działania non profit agencji Advalue – dla takich fundacji jak Kwiat Kobiecości czy ProVeg.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Oboje dołączyli do agencji w ostatnich miesiącach – Justyna Rosa-Miller przechodząc z Havas Warsaw na stanowisko senior art directora, a Bartłomiej Szołajski z FCB/Bridge2Fun, jako senior copywriter. Mają wieloletnie doświadczenie w branży, Rosa-Miller związana jest z reklamą od dwunastu lat, a Szołajski od 2001 roku.

– Zachwyciła mnie perspektywa realizowania ambitnych, a jednocześnie efektywnych komercyjnie projektów o CSR-owym charakterze – mówi Bartłomiej Szołajski. – Wspaniały jest też zespół, czyli ludzie, z Justyną Rosą na czele – dodaje.

– W Advalue w zasadzie wyłącznie zajmujemy się projektami jakościowymi i ambitnymi, wnoszącymi coś wartościowego do otoczenia. To stanowi o wyjątkowości mojej, naszej, pracy – przyznaje z kolei Justyna Rosa-Miller.

Justyna Rosa-Miller wcześniej pracowała dla takich marek jak Danone, Empik, Getin Bank, Nestle, Orange, PGNiG, PZU, Tymbark czy Żywiec Zdrój. W wolnych chwilach marzy o… rozlewni prosecco z własnym brandem.

Bartłomiej Szołajski w poprzednich agencjach obsługiwał m. in. marki NIVEA, Lipton, Santander Bank Polska, Lotos, WizzAir i NaTurek. Ma na swoim koncie projekty społeczne i CSR-owe dla marek i podmiotów takich jak NIVEA, Santander Bank Polska, Urząd Miasta Krakowa, Mercedes i Allianz. Jest laureatem wielu nagród EFFIE, a prywatnie rozwija mini browar rzemieślniczy w Milanówku.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij