„Łączy nas muzyka” – nowa akcja Radia Złote Przeboje

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„Łączy nas muzyka” – nowa akcja Radia Złote Przeboje

Przeboje pełne optymizmu – jeszcze więcej takich właśnie utworów można usłyszeć na antenie Radia Złote Przeboje w ramach nowej akcji „Łączy nas muzyka” ku pokrzepieniu serc słuchaczy w niełatwych czasach.

Działania stacji, które mają na celu zadbanie o dobre nastroje odbiorców w czasie przedłużającej się izolacji, obejmują też konkurs z atrakcyjnymi gadżetami. Akcję „Łączy nas muzyka” wspiera kampania billboardowa i autopromocja rozgłośni.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

–„Wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń”, „...poczuj się swobodnie”, „Zróbmy więc prywatkę, jakiej nie przeżył nikt” - takie przeboje od zawsze gramy na antenie Radia Złote Przeboje. Teraz są one jeszcze ważniejsze, bo przekonują, że wbrew okolicznościom, możemy zachować dobry humor. Jesteśmy z naszymi słuchaczami. Razem z takimi gwiazdami, jak Anita Lipnicka, Marek Kościkiewicz z De Mono, Piotr Kupicha z zespołu Feel, Muniek Staszczyk z T.Love i Krzysztof Jaryczewski z Oddziału Zamkniętego będziemy ich przekonywać, że damy radę – mówi Jarosław Barwiak, dyrektor programowy Radia Złote Przeboje.

Akcja „Łączy nas muzyka” trwa od poniedziałku, 11 maja br. Tego dnia w programie stacji pojawiła się pierwsza odsłona konkursu, w którym słuchacze wygrywają limitowane plecaki pełne gadżetów od Radia Złote Przeboje. Aby wziąć udział w zabawie, trzeba się do niej zgłosić przez specjalny formularz na zloteprzeboje.pl. Ci słuchacze, którzy na antenie prawidłowo dokończą fragmenty zagranych piosenek, otrzymają upominki. 

O pozytywnych przebojach nadawanych w Radiu Złote Przeboje – akcji i konkursie „Łączy nas muzyka” będą przypominać billboardy z cytatami z piosenek, które pojawiły się na nośnikach AMS w miastach nadawania Radia Złote Przeboje, a także w internecie na onet.pl i wp.pl.  Kreacje prezentują fragmenty tekstów piosenek, znanych z anteny stacji, z podnoszącym na duchu przekazem. Działania, które potrwają od połowy do końca maja, zaplanował i przygotował dział promocji GRA.

Akcję „Łączy nas muzyka” i antenowy konkurs wspiera też promocja na antenie stacji, na zloteprzeboje.pl oraz na profilu stacji na Facebooku.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij