A Little Brighter Inside: TikTok rusza z nową kampanią i pokazuje kreatywne sposoby na spędzenie kwarantanny

A Little Brighter Inside: TikTok rusza z nową kampanią i pokazuje kreatywne sposoby na spędzenie kwarantanny

TikTok zaprezentował niedawno swoją pierwszą kampanię telewizyjną przygotowaną na rynek brytyjski. Składa się ona z filmików stworzonych przez użytkowników aplikacji i pokazuje nietypowe sposoby na spędzenie kwarantanny.

W spocie stworzonym w ramach kampanii „A Little Brighter Inside” wystąpili znani na całym świecie TikTokerzy, tacy jak np. Tinie Tempah, a także sportowiec olimpijski Tom Daley oraz kucharz i osobistość telewizyjna – Gordon Ramsay.  

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W krótkim filmie pokazane zostały nietypowe, a zarazem niezwykle kreatywne sposoby użytkowników TikToka na spędzenie wolnego czasu podczas pandemii koronawirusa. 

Spot „A Little Brighter Inside” jest zapowiedzią szerszej kampanii marketingowej, która oficjalnie zostanie zaprezentowana już wkrótce. W jej ramach każdego dnia najpopularniejsi użytkownicy TikToka będą się dzielić swoimi pomysłami na spędzenie kwarantanny. 

Za realizację odpowiada agencja Social.Lab.

PS

Rosyjski oddział IKEA stworzył kilka prostych, a zarazem niezwykle kreatywnych sposobów na to, jak zwykłe meble oraz przedmioty, które już posiadamy w naszych domach, przekształcić w nietypowe „schrony” i jednocześnie zapewnić dzieciom rozrywkę podczas tzw. lockdownu.

PS2

Heinz postanowił zadbać o swoich klientów i zapewnić im niezwykle absorbującą rozrywkę na czas izolacji spowodowanej pandemią koronawirusa – marka stworzyła puzzle, w których każdy element jest w tym samym kolorze.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij